DONIRAJTE 0,5% DOHODNINE KOLESARSKEMU DRUŠTVU DEŠ FLEŠ.

NIČ VAS NE STANE! KLIKNITE TUKAJ

Adriatic Slovenica
Bisport Frank-I-E
SIMERTEC Izdelava spletnik strani Tamai
Kuplast Zipvit
Bimed ABP Sport - Nutrition shop
Datapan

 

Novice

STONE LUST 100 - 26.12.2018
07-12-2018
STONE LUST 100 je sto kilometrov dolga nepodprta kolesarska tekma po asfaltnih poteh in...

Vrtejbnska Bicikljada - Kolesarjenje Po Poteh Miru - 23.9.2018
10-09-2018
PRESTAVLJENO NA NEDELJO! Po posvetovanju se je organizacijski odbor Boreljade odločil da...


Vidnejšii rezultati članov kluba DEŠ FLEŠ

Kros (Cross Country)

Mitja Černe (master1)

Rezultati 2010

  • XC Fara di Isonzo (IT) - 4.mesto
  • Maraton Kras 1.mesto
  • Maraton Parenzana (HR) - 4.mesto
  • Državno Prvenstvo Koroška - 9.mesto

Rezultati 2011

  • Državno prvenstvo Domžale - 7.mesto
  • Enduro Fara di Isonzo (IT) - 1. mesto
  • Državno prvenstvo vzpon Javornik - 4. mest

Primož Gulin

Starejši rezultali:

  • 10 let v vrhu slo mtb-ja
  • Iron Bike 2007 - 68.mesto
  • Cape Epic 2008 - 67.mesto

Rezultati 2010

  • Državno prvenstvo Koroška - 4.mesto
  • Maraton Parenzana (HR) - 5.mesto

Aleš Boškin (master1)

Starejši rezultali:

  • tekmoval za SLO reprezentanco XC-ja,
  • 10 let v vrhu slo mtb-ja
  • Super D Kranjska Gora 2009 - 2.mesto
  • Carnia Sauris Maraton 2.absolutno
  • Bloudkov Maraton Črni vrh 2.mesto

Rezultati 2011

  • Državno prvenstvo Domžale - 6. mesto
  • Državni pokal v Kamniku - 6. mesto

Aleš Modic (amaterji)

Rezultati 2011

  • Državni pokal; Kamnik - 3. mesto
  • Vrtojba - 1. mesto
  • Kamnik - 3. mesto
  • Postojna - 3. mesto
  • skupno 3. mesto
  • Maraton Učka - 1. mesto
  • XC Crikvenica (HR) - 1. mesto

 

Spust (DownHill)

Saša Merljak (master):

Državno prvenstvo 2010

  • Maribor - 5.mesto

Državni pokal 2011:

  • skupno 2. mesto

Andrej Turk (master):

Državni pokal 2010:

  • Kobalar - 1. mesto
  • Kranjska Gora - 1. mesto

Državni pokal 2011:

  • skupno 6. mesto

Alex Kragelj (master):

Evropsko prvenstvo 2009

  • Kranjska Gora - 6. mesto

Državni pokal: 2008

  • Kranjska Gora - 2. mesto

Državni pokal: 2009

  • Buzet - 2. mesto
  • Kranjska Gora - 2. mesto

Tilen Leban (U17):

Državni pokal 2010:

  • skupno 2. mesto

Državni pokal 2011:

  • skupno 3. mesto
  • Državno prvenstvo Maribor 2010 - 3. mesto
  • Državno prvenstvo Ivarčko 2011- 4. mesto

Jan Bizjak (U15):

Pokal slovenije 2010

  • Avče - 1.mesto
  • Kobalar - 1. mesto
  • Kranjska Gora 1. mesto
  • Skupno 2. mesto

Jan Erik Peršolja (U15)

Pokal slovenije 2011

  • Avče - 1. mesto
  • Ivarčko - 2. mesto
  • Maribor - 2. mesto
  • Cerkno - 4. mesto
  • Skupno 2. mesto

Ta spletna stran uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.  DOVOLIM Več informacij o piškotkih najdete tukaj.