Kras kros 2020

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

 

Sporočamo vam, da je gorskokolesarska prireditev 8. KRAS KROS MTB, v programu 1.3.2020 odpovedana!

Razlog: koronavirus COVID-19 Kljub temu, da do sedaj ni uradne razglasitve prepovedi javnih prireditev, smo se iz zdravstvenih in etičnih razlogov odločili za odpoved težko pričakovanega dogodka Kras Kros.

V naslednjih dnes vas bomo obvestili o morebitnem novem terminu prireditve in o politiki vračila oziroma prenosa plačanih prijavnin. Z razumevanjem Organizacijski odbor Kras kros Mtb www.kraskros.com .

 

Spett. Vi comunichiamo che la manifestazione ciclistica 8. Kras Kros Mtb in programa il 1/3/2020 e' ANNULATA!

Causa: CORONAVIRUS COVID-19 Nei prossimi giorni vi informeremo se la manifestazione si spostera ad un' altra data e quanto riguarda le tasse d' iscrizione gia' pagate (rinborso e/o altro)

Skupna razvrstitev / Classifica generale



Skupno število uvrščenih tekmovalcev: 0

Vseh tekmovalcev:

Uvrstitev
Posizione
Tekmovalec
Concorrente
Čas
Tempo
Startna št.
Num. partenza
Kategorija
Categoria
Ekipa
Team
Država
Nazione
DNF Prevodnik Izidor --:--:-- 132 Men 40-49 Koloka Slovenija
DNF Budimir David --:--:-- 11 Men 50-59 Rovando.si by Robeta Slovenija
DNF Bergamasco Morgan --:--:-- 12 Men 40-49 Spiquy team Italija
DNF zajc robert --:--:-- 25 Men 40-49 Slovenija
DNF Urdih Samo --:--:-- 34 Men 30-39 Slovenija
DNF Hirci Uroš --:--:-- 134 Men 50-59 KK Završnica Slovenija
DNF Golob Nejc --:--:-- 13 Men 30-39 Slovenija
DNF Legiša Grega --:--:-- 14 Men 50-59 - Slovenija
DNF Micoli Andrea --:--:-- 27 Men 40-49 Ki.Co.Sys. Team Slovenija
DNF Tissone Valter --:--:-- 15 Men 50-59 Slovenija
DNF BOGO alessandro --:--:-- 57 Men 50-59 Collio Bike Team Italija
DNF ZOTTI Maurizio --:--:-- 58 Men 60+ Collio Bike Team Italija
DNF Ferk Matic --:--:-- 26 Men 30-39 Slovenija
DNF Simonič Valentin --:--:-- 16 Men 40-49 KK IZVIR VIPAVA Slovenija
DNF Costanzo Maurizio --:--:-- 17 Men 50-59 XC TEAM TRIESTE ASD Italija
DNF Škorjanc David --:--:-- 18 Men 30-39 SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Italija
DNF DE ROSSI CARLO --:--:-- 19 Men 50-59 ASD BIKE TEAM 53.3 Italija
DNF BELAK JURE --:--:-- 4 Men 30-39 Calcit bike team Slovenija
DNF Černe Mitja --:--:-- 5 Men 40-49 DEŠ FLEŠ Slovenija
DNF Horvat Žan --:--:-- 20 Men 18-29 - Slovenija
DNF vidmar gabrijel --:--:-- 32 Men 40-49 federclubtrieste-tecnoedile Slovenija
DNF Čučič Martin --:--:-- 9 Men 30-39 DEŠ FLEŠ Slovenija
DNF ALIC ADNAN --:--:-- 51 Men 30-39 Slovenija
DNF PAHOR PATRIK --:--:-- 7 Men 30-39 DEŠ FLEŠ Slovenija
DNF Fredholm Patrik --:--:-- 21 Men 40-49 . Italija
DNF Peršič Borut --:--:-- 33 Men 50-59 Slovenija
DNF Kofol Teja --:--:-- 197 Women Slovenija
DNF Remec Davor --:--:-- 22 Men 30-39 Slovenija
DNF Ermacora Tiziano --:--:-- 23 Men 40-49 A S D Beerbanty Italija
DNF Makuc Cristian --:--:-- 24 Men 40-49 Beerbanty Factory Racing Italija
DNF DON MARCO --:--:-- 28 Men 50-59 COLLIO BIKE TEAM Slovenija
DNF Jerko Žiga --:--:-- 83 Men 40-49 KSBL 1887 Slovenija
DNF Rosini Giuliano --:--:-- 120 Men 60+ XC TEAM TRIESTE ASD Italija
DNF Cherin Silvana --:--:-- 119 Women XC TEAM TRIESTE ASD Italija
DNF Rajterič Mitja --:--:-- 29 Men 40-49 Slovenija
DNF Iurissevich Daniele --:--:-- 30 Men 40-49 MBC Trieste Italija
DNF Venturini Davide --:--:-- 31 Men 30-39 G.S. AZZIDA VALLI DEL NATISONE Italija
DNF Marzola Fabrizio --:--:-- 41 Men 50-59 Italija
DNF IOVINE Raffaele --:--:-- 35 Men 18-29 U.C. Caprivesi mtb Team Gorizia Italija
DNF Vescovi Annalisa --:--:-- 36 Women Italija
DNF Maniacco Renzo --:--:-- 37 Men 50-59 Beerbanty Factory Racing Slovenija
DNF Dejak Janez --:--:-- 161 Men 30-39 Energija TEAM. com Slovenija
DNF De Corti Paolo --:--:-- 38 Men 50-59 Cicli Granzon Italija
DNF Klobučar Jure --:--:-- 85 Men 40-49 Holba group Slovenija
DNF Kukovič Jure --:--:-- 39 Men 40-49 Zip vit pro adventure Slovenija
DNF Kolar Robert --:--:-- 50 Men 40-49 Holba group Slovenija
DNF Stavbar Andrej --:--:-- 52 Men 30-39 Holba group Slovenija
DNF Toller Christian --:--:-- 56 Men 40-49 Speedy Bike Italija
DNF Morsut Alessandro --:--:-- 40 Men 30-39 Collio bike Team Italija
DNF Lo Balbo Alfio --:--:-- 53 Men 30-39 Italija
DNF Quai Stefano --:--:-- 42 Men 50-59 Speedy Bike Italija
DNF Cargnelutti Stefano --:--:-- 43 Men 40-49 Speedy Bike Italija
DNF Polo Massimo --:--:-- 44 Men 40-49 Speedy Bike Italija
DNF Furlano Redi --:--:-- 45 Men 50-59 Speedy Bike Italija
DNF Plos Alessio --:--:-- 46 Men 40-49 Speedy Bike Italija
DNF Gregoris Riccardo --:--:-- 47 Men 30-39 Speedy Bike Italija
DNF Gavini Alberto --:--:-- 48 Men 40-49 Speedy Bike Italija
DNF Aiello Alessandro --:--:-- 49 Men 40-49 Speedy Bike Italija
DNF Bellon Ellis --:--:-- 54 Men 40-49 Speedy Bike Italija
DNF Buongiorno Mauro --:--:-- 55 Men 50-59 Speedy Bike Italija
DNF POLITO FABIO --:--:-- 59 Men 30-39 FRIUL FRICESTYLE TEAM Italija
DNF SAVIO DENIS --:--:-- 60 Men 40-49 FRIUL FRICESTYLE TEAM Italija
DNF MUSCIANISI FRANCESCO --:--:-- 61 Men 30-39 FRIUL FRICESTYLE TEAM Italija
DNF SANDRIGO ALEX --:--:-- 62 Men 30-39 FRIUL FRICESTYLE TEAM Italija
DNF BOLZICCO DENIS --:--:-- 63 Men 40-49 FRIUL FRICESTYLE TEAM Italija
DNF Andrejc Sebastjan --:--:-- 65 Men 40-49 Slovenija
DNF Kotar Martin --:--:-- 64 Men 50-59 Š.D. Smole Slovenija
DNF Forzale Luca --:--:-- 73 Men 30-39 MBC TRIESTE Italija
DNF Jarc Sebastjan --:--:-- 8 Men 40-49 DEŠ FLEŠ Slovenija
DNF Rozman Denis --:--:-- 72 Men 30-39 Kamen Kociper Slovenija
DNF Zugna Federico --:--:-- 66 Men 30-39 - Italija
DNF Gherardini Giulio --:--:-- 67 Men 30-39 Beerbanty factory racing Italija
DNF Terpin Cristian --:--:-- 68 Men 30-39 Beerbanty Italija
DNF Cecotto Massimo --:--:-- 69 Men 30-39 Wild Purcit Italija
DNF Felicioni Maurizio --:--:-- 70 Men 40-49 Individual Italija
DNF Barbaro Antonino --:--:-- 71 Men 40-49 Individual Italija
DNF Križnič Srečko --:--:-- 6 Men 40-49 DEŠ FLEŠ Slovenija
DNF Križnič Andreja --:--:-- 74 Women DEŠ FLEŠ Slovenija
DNF Rosiello Michelangelo --:--:-- 75 Men 40-49 Individual Italija
DNF Santini Gabriele --:--:-- 87 Men 40-49 Sammardenchia Italija
DNF Concina Danilo --:--:-- 100 Men 30-39 Gsc Bibione Slovenija
DNF Petač Klemen --:--:-- 76 Men 40-49 KK Završnica Slovenija
DNF Batistič Peter --:--:-- 77 Men 40-49 KK Postojna Slovenija
DNF BRATINA MARJAN --:--:-- 84 Men 60+ KD BRDA Slovenija
DNF Kovač Domagoj --:--:-- 78 Men 30-39 Hrvaška
DNF Marković Borna --:--:-- 79 Men 40-49 Bregana MTB Hrvaška
DNF Jamšek Sebastijan --:--:-- 86 Men 40-49 Slovenija
DNF Tomasini Marco --:--:-- 80 Men 40-49 MBC TRIESTE Italija
DNF Kodelja Iztok --:--:-- 102 Men 18-29 Slovenija
DNF Kandrać Mario --:--:-- 81 Men 40-49 Bregana MTB Hrvaška
DNF vidoni roberto --:--:-- 91 Men 40-49 ASD sc Cottur Italija
DNF zingone luca --:--:-- 88 Men 40-49 Slovenija
DNF Fabrissin Renato --:--:-- 94 Men 50-59 Sdraussina team Italija
DNF MORETTI MARIO --:--:-- 89 Men 50-59 Italija
DNF Olivo Barbara --:--:-- 95 Women Sdraussina team Slovenija
DNF frelih dejan --:--:-- 188 Men 40-49 koloka Slovenija
DNF Aldrigo Fabio --:--:-- 90 Men 50-59 FreeRunners Italija
DNF FELETTI GIMMJ --:--:-- 82 Men 30-39 FRIUL FRICESTYLE TEAM Italija
DNF Bukovac Denis --:--:-- 98 Men 50-59 BK Novigrad Hrvaška
DNF Glavić Relvis --:--:-- 99 Men 40-49 BK Novigrad Hrvaška
DNF Premrn Lucjan --:--:-- 116 Men 50-59 Izvir Vipava Slovenija
DNF Logar Borut --:--:-- 92 Men 40-49 Slovenija
DNF Masolino Daniele --:--:-- 117 Men 40-49 Asd Sammardenchia Italija
DNF BROVČ PETER --:--:-- 93 Men 30-39 KK PANTAL Slovenija
DNF Karadža Petar --:--:-- 122 Men 40-49 KK ZAVRŠNICA Slovenija
DNF Dagiat Giulio --:--:-- 96 Men 50-59 Pedemontana Motorsport Italija
DNF Blatnik Žiga --:--:-- 103 Men 30-39 KK Završnica Slovenija
DNF Quintana Rocco --:--:-- 97 Men 30-39 A. S. D. PEDEMONTANA MOTORSPORT Italija
DNF Bertole Sandi --:--:-- 105 Men 50-59 KK Završnica Slovenija
DNF Logar Tadej --:--:-- 106 Men 18-29 KK Završnica Slovenija
DNF Kavčič Jure --:--:-- 104 Men 40-49 KK Završnica Slovenija
DNF Bakoš Matej --:--:-- 112 Men 18-29 KK Završnica Slovenija
DNF Kavčič Blaž --:--:-- 107 Men 18-29 KK Završnica Slovenija
DNF Markelj Tim --:--:-- 108 Men 18-29 KK Završnica Slovenija
DNF Zupan Benjamin --:--:-- 109 Men 18-29 KK Završnica Slovenija
DNF Marolt Jaka --:--:-- 111 Men 18-29 KK Završnica Slovenija
DNF Koselj Anže --:--:-- 110 Men 18-29 KK Završnica Slovenija
DNF radović bazilio --:--:-- 101 Men 50-59 BBK Istra bike Labin Hrvaška
DNF Pahor Sebastjan --:--:-- 123 Men 30-39 KK Izvir Slovenija
DNF Koren Gašper --:--:-- 124 Men 18-29 KK Soča Kobarid Slovenija
DNF Pauri Alessandro --:--:-- 113 Men 50-59 GOLD MOUNTAIN BIKE Slovenija
DNF Pascut Luca --:--:-- 114 Men 40-49 GOLD MOUNTAIN BIKER Italija
DNF CHERIN PAOLO --:--:-- 118 Men 40-49 ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE Slovenija
DNF Tarallo Alessandro --:--:-- 115 Men 40-49 Italija
DNF Zavadlav Nevjo --:--:-- 121 Men 50-59 Italija
DNF BARINI DAVIDE --:--:-- 131 Men 50-59 MBC TRIESTE Italija
DNF TRAMIŠAK TIBOR --:--:-- 125 Men 40-49 BK CRIKVENICA Hrvaška
DNF GOMOJIĆ ĆIRO --:--:-- 126 Men 60+ BK MTB ISTRA PAZIN Hrvaška
DNF vecchiato luca --:--:-- 128 Men 50-59 nessuna Italija
DNF TOFFANIN FABIO --:--:-- 129 Men 30-39 GRUPPO VULKAN MTB ASD Italija
DNF Rakvin Alan --:--:-- 130 Men 40-49 Hrvaška
DNF BORDON MARIA TERESA --:--:-- 135 Women FEDERCLUB – TECNOEDILE Italija
DNF COSENZA GENNARO --:--:-- 136 Men 40-49 FEDERCLUB – TECNOEDILE Italija
DNF DAPRETTO GIANPIERO --:--:-- 137 Men 40-49 FEDERCLUB – TECNOEDILE Slovenija
DNF FEDRIGO PAOLO --:--:-- 138 Men 40-49 FEDERCLUB – TECNOEDILE Slovenija
DNF LEGHISSA SILVANO --:--:-- 139 Men 50-59 FEDERCLUB – TECNOEDILE Slovenija
DNF ROMAN DANIELE --:--:-- 140 Men 50-59 FEDERCLUB – TECNOEDILE Slovenija
DNF SAVIANO GIACOMO --:--:-- 141 Men 50-59 FEDERCLUB – TECNOEDILE Slovenija
DNF TECOVICH ALESSANDRO --:--:-- 142 Men 40-49 FEDERCLUB – TECNOEDILE Slovenija
DNF UKMAR ENRICO --:--:-- 143 Men 40-49 FEDERCLUB – TECNOEDILE Slovenija
DNF VASCOTTO CRISTIAN --:--:-- 144 Men 30-39 FEDERCLUB – TECNOEDILE Italija
DNF ZUDINI FURIO --:--:-- 145 Men 30-39 FEDERCLUB – TECNOEDILE Italija
DNF Zanetti Riccardo --:--:-- 133 Men 30-39 Granzon team Italija
DNF Tomainu Ivano Christian --:--:-- 146 Men 40-49 XC Team Trieste ASD Italija
DNF Torelli Federico --:--:-- 147 Men 40-49 Xc team trieste asd Italija
DNF KLEMSE MARCO --:--:-- 149 Men 40-49 XC TEAM Trieste - ASD Italija
DNF Federico Enzo --:--:-- 148 Men 40-49 XC team Trieste ASD Italija
DNF Tell Michele --:--:-- 150 Men 50-59 GOTRI TEAM Gorizia Italija
DNF Minca Massimo --:--:-- 204 Men 18-29 MBC Trieste Italija
DNF Savron Giacomo --:--:-- 160 Men 30-39 nessuna Italija
DNF Goiach Marco --:--:-- 151 Men 40-49 Gommoso Adventure Team Italija
DNF Žižmond Dejan --:--:-- 152 Men 40-49 KK PANTAL Slovenija
DNF Godec Jože --:--:-- 159 Men 60+ JBTeam Slovenija
DNF Toros Daniela --:--:-- 157 Women Azzida Valli del Natisone Italija
DNF Marassi Giovanni --:--:-- 156 Men 50-59 Bike & Run Gorizia Italija
DNF tonizzo cesare --:--:-- 162 Men 18-29 borgo mtbc Italija
DNF sambucco michele --:--:-- 163 Men 30-39 borgo mtbc Italija
DNF De Corti Mauro --:--:-- 153 Men 50-59 Cicli Granzon Italija
DNF OBERTI GIOVANNI --:--:-- 154 Men 40-49 FEDERCLUB – TECNOEDILE Italija
DNF Skendrović Ana --:--:-- 155 Women Bregana MTB Hrvaška
DNF Plešinac Rok --:--:-- 165 Men 40-49 Slovenija
DNF Zulli Roberto --:--:-- 158 Men 50-59 Italija
DNF Žle Blaž --:--:-- 172 Men 18-29 Calcit Bike Team Slovenija
DNF Ticich Sergio --:--:-- 127 Men 50-59 MBC Trieste Italija
DNF PEVEC EVGEN --:--:-- 189 Men 40-49 ENERGIJATEM Slovenija
DNF kosmač teodor --:--:-- 164 Men 40-49 / Slovenija
DNF Jere Jakob --:--:-- 173 Men 18-29 Calcit bike team Slovenija
DNF Loi Antonluca --:--:-- 187 Men 40-49 Boramltisportrieste Italija
DNF Slukan Domen --:--:-- 170 Men 18-29 Slovenija
DNF costanzo fabio --:--:-- 166 Men 40-49 XC TEAM TRIESTE ASD - ASD Italija
DNF Munini Francesco --:--:-- 167 Men 40-49 Sammardenchia Italija
DNF Atanasić Andrej --:--:-- 168 Men 40-49 BK NOVIGRAD Hrvaška
DNF Majerić Martin --:--:-- 169 Men 18-29 Hrvaška
DNF Starman Jan --:--:-- 178 Men 40-49 Calcit bike team Slovenija
DNF Martinjaš Aljoša --:--:-- 179 Men 40-49 Calcit bike team Slovenija
DNF Auer Nal --:--:-- 174 Men 18-29 Calcit bike team Slovenija
DNF Kranjec Žagar Matic --:--:-- 175 Men 18-29 Calcit bike team Slovenija
DNF Dolenšek Anže --:--:-- 176 Men 18-29 Calcit bike team Slovenija
DNF Kemperl Bojan --:--:-- 184 Men 50-59 Calcit bike team Slovenija
DNF Naglič Rok --:--:-- 1 Men 18-29 Calcit bike team Slovenija
DNF Miklič Gregor --:--:-- 180 Men 40-49 Calcit bike team Slovenija
DNF Manču Benjamin --:--:-- 177 Men 18-29 Calcit bike team Slovenija
DNF Pirc Tomaž --:--:-- 181 Men 40-49 Calcit bike team Slovenija
DNF Knap Maruša --:--:-- 185 Women Calcit bike team Slovenija
DNF Auer Sandi --:--:-- 182 Men 40-49 Calcit bike team Slovenija
DNF Konič Sebastjan --:--:-- 183 Men 40-49 Calcit bike team Slovenija
DNF Hribovšek Boštjan --:--:-- 171 Men 30-39 Calcit bike team Slovenija
DNF Ulčar Matic --:--:-- 186 Men 18-29 Calcit bike team Slovenija
DNF Smrekar Bernard --:--:-- 190 Men 40-49 ŠRD Omega Air Slovenija
DNF Nartnik Andraž --:--:-- 191 Men 30-39 ŠRD Omega Air Slovenija
DNF Habič Blaž --:--:-- 192 Men 40-49 ŠRD Omega Air Slovenija
DNF železnik Robert --:--:-- 194 Men 50-59 ŠRD Omega Air Slovenija
DNF železnik Jon --:--:-- 193 Men 18-29 ŠRD Omega Air Slovenija
DNF Šurk matej --:--:-- 195 Men 30-39 ŠRD Omega Air Slovenija
DNF Šurk Tomaž --:--:-- 196 Men 60+ ŠRD Omega Air Slovenija
DNF Biasutto Francesco --:--:-- 216 Men 40-49 MTB Zero Asfalto Italija
DNF Coradazzi Fabio --:--:-- 203 Men 30-39 XC Team Trieste Italija
DNF Grudina Jan --:--:-- 202 Men 30-39 KK Pantal Slovenija
DNF Castellani Mattia --:--:-- 198 Men 18-29 A.S.D. Team Friuli - Sanvitese Italija
DNF Cecconi Francesco --:--:-- 199 Men 40-49 Roero bikers Italija
DNF KAMPUŠ BORIS --:--:-- 212 Men 40-49 KK IZVIR VIPAVA Slovenija
DNF Gri Franco --:--:-- 214 Men 60+ A S D Bandiziol Cycling team Italija
DNF PERIN CRISTIANO --:--:-- 200 Men 50-59 MBC TRIESTE Italija
DNF Desenibus Alessio --:--:-- 213 Men 30-39 Individuale Italija
DNF Tiefengraber Igor --:--:-- 201 Men 50-59 KD Alpe Slovenija
DNF Tomasetig Luca --:--:-- 205 Men 40-49 Italija
DNF Boscarol Emiliano --:--:-- 218 Men 40-49 A.R.Fincantieri Italija
DNF Zotti Ivan --:--:-- 217 Men 40-49 Bik& run Italija
DNF Segat Marco --:--:-- 206 Men 40-49 CTF Italija
DNF Casonato Mauro --:--:-- 222 Men 50-59 Zero asfalto Italija
DNF Bianco Walter --:--:-- 221 Men 40-49 XC TEAM TRIESTE ASD Italija
DNF Piasentin Lerry --:--:-- 207 Men 30-39 A.s.d. Julia Bike Team Italija
DNF Pozzecco Daniel --:--:-- 208 Men 30-39 Eppinger Team Italija
DNF zotti massimo --:--:-- 209 Men 40-49 eastside triathlon Italija
DNF Pittao Fulvio --:--:-- 219 Men 40-49 MBC Trieste Italija
DNF Osso Enrico --:--:-- 210 Men 30-39 Go tri team Italija
DNF Della Marna Licio --:--:-- 224 Men 40-49 MBC Trieste Italija
DNF Della Marna Licio --:--:-- 211 Men 40-49 MBC Trieste Italija
DNF Bodini Lorenzo Giacomo --:--:-- 215 Men 40-49 track and field Italija
DNF Mantese Raimondo --:--:-- 220 Men 30-39 Go Tri Team Asd Italija
DNF Pečnik Teo --:--:-- 225 Men 18-29 KK Ravne Slovenija
DNF Leban Aleš --:--:-- 223 Men 30-39 Slovenija

Home