Kras kros 2019

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

Lista prijavljenih / Elenco iscritti

Skupno število prijavljenih tekmovalcev: 208

Zap.
št.
Tekmovalec Klub Država
Moški / Uomini / Men 18-29 let (2001 - 1990)
1 ZIMMERMANN DANIEL RC Fitstore 24 Austria
2 MALIć DANIJEL Hrvaška
3 ŽUžIć DIEGO BK Poreč Hrvaška
4 KRAJNC GREGOR Calcit Bike team Slovenija
5 WAYER BENJAMIN CTF Italija
6 LEGOVIć MARTIN BK Novigrad Hrvaška
7 HORVAT ŽAN - Slovenija
8 GERGOLET GREGOR KK DJAK Slovenija
9 MINCA MASSIMO Mbc Trieste Italija
10 TONIZZO CESARE borgo mtb Italija
11 LEGOVIć MARTIN BK Novigrad Hrvaška
12 HIRCI JERNEJ KK Završnica Slovenija
13 BAKOš MATEJ KK Završnica Slovenija
14 RAZINGAR MATEJ KK Završnica Slovenija
15 LOGAR TADEJ KK Zavrsnica Slovenija
16 RUS JURE MBK Črni Vrh Slovenija
17 GNEZDA NACE MBK Črni Vrh Slovenija
18 MRAK MATEVž MBK Črni Vrh Slovenija
19 KLEMENčIč MIHA MBK Črni Vrh Slovenija
20 KLEMENčIč JAKOB MBK Črni Vrh Slovenija
21 GOVEKAR MATEVž MBK Črni Vrh Slovenija
22 SMDEL MIHA MBK Črni Vrh Slovenija
23 TERPIN TINE MBK Črni Vrh Slovenija
Moški / Uomini / Men 30-39 let (1989 - 1980)
1 BRNELIć HRVOJE BK Grobnik Hrvaška
2 BROVč PETER KK Pantal Slovenija
3 BELAK JURE Calcit Bike Team Slovenija
4 TOFFANIN FABIO GRUPPO VULKAN MTB ASD Slovenija
5 GALIć JURICA Bike Academy Vergo Slovenija
6 PAHOR SEBASTJAN KK Izvir Vipava Slovenija
7 ZAGOZDA MIHA Slovenija
8 KOMEN DANIJEL BK CAMPETTO Hrvaška
9 GOLOB ROK JB Team Novo mesto Slovenija
10 CINELLO MARCO ASD TEAM ZEROBIKE Italija
11 VIDOVIć SAšA Bk grobnik Slovenija
12 ZANUTTA ALBERTO Italija
13 SUTTO ANDREA Team Zerobike Italija
14 FEDRIGO PAOLO ASD Federclub Trieste Italija
15 ŠKORJANC DAVID SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Italija
16 ŠKORJANC DAVID SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Slovenija
17 ČERNE MATEJ Slovenija
18 LO BALBO ANTONIO ALFIO Italija
19 PAGANO MATTEO MBC Trieste Slovenija
20 ČUčIč MARTIN DEŠ FLEŠ Slovenija
21 VIDMAR GREGOR KD KM Slovenija
22 OžBOT JAN Slovenija
23 TOFFANIN FABIO GRUPPO VULKAN MTB ASD Italija
24 BUDIHNA GREGOR Slovenija
25 DEJAK JANEZ EnergijaTEAM.com Slovenija
26 PRAMPARO CHRISTIAN XC TEAM TRIESTE - ASD Italija
27 URDIH SAMO NMW Slovenija
28 KRAMBERGER MATEJ KD Raketa Slovenija
29 PAHOR PATRIK DEŠ FLEŠ Slovenija
30 SIMONIč VALENTIN IZVIR VIPAVA Slovenija
31 JURANčIč MATEJ Slovenija
32 MICHELE SAMBUCCO borgo mtb Italija
33 ČEčEK BLAž Slovenija
34 CINELLO MARCO ASD TEAM ZEROBIKE Italija
35 ATANASIć ANDREJ BK Novigrad Hrvaška
36 BAZZEO EMANUELE Sportway cycling team Italija
37 ĐURđEVIć ANDREA BK Novigrad Hrvaška
38 OKORN ŽIGA KD KM Slovenija
39 SABADIN VIKTOR BK Novigrad Hrvaška
40 BLATNIK ŽIGA KK Završnica Slovenija
41 GRILC ROK KK Završnica Slovenija
42 PREšEREN JURE KK Završnica Slovenija
43 KAVčIč JURE KK Završnica Slovenija
44 MOčNIK ROK Slovenija
45 ZANUTTA ALBERTO Italija
46 BUDIN MATJAž MBK Črni Vrh Slovenija
47 PODGORNIK TADEJ MBK ČRNI VRH Slovenija
48 VODOPIVEC LUKA MBK Črni Vrh Slovenija
49 VENTURINI DAVIDE G.S. Azzida Valli del Natisone Italija
50 SUTTO ANDREA Team Zerobike Italija
51 ŠKORJANC DAVID SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Italija
52 CARLI PETER MBC Trieste Italija
53 ŽERDIN DARJAN Slovenija
54 EMERSIC LEON KD Raketa Slovenija
55 SAMBT GORAN Kolesarsko društvo Raketa Slovenija
Moški / Uomini / Men 40-49 let (1979 - 1970)
1 ŠUMAH ROBERT Pohorc-UFA.si Slovenija
2 BRESSAN CHRISTIAN Asd Chiarcosso Italija
3 MICOLI ANDREA Ki.Co.Sys. Team Italija
4 PERšIč BORUT Slovenija
5 GOMBOC SAMO KK DJAK Slovenija
6 MIZZON MARCO Bike and Run Italija
7 KIŠ ALBERT BICIKLISTIČKI KLUB POREČ Hrvaška
8 LAPAJNE RASTO Sloga 1902 Slovenija
9 GRILC JANI Kk Ravne Slovenija
10 MRAK BORUT MBK Črni Vrh Slovenija
11 ŠOBOT FILIP KBBXS Adrenalina Hrvaška
12 STERLE BOJAN Slovenija
13 MESIć MILAN bk opatija 2010 Hrvaška
14 ERMACORA TIZIANO Italija
15 TEčIć IVAN Bk Campetto Hrvaška
16 TROPEANO RAFFAELLO Italija
17 BREZAR EDOARDO A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
18 ŠKOF MARKO / Slovenija
19 ZAVADLAL ALES / Slovenija
20 ČERNE MITJA DEŠ FLEŠ Slovenija
21 KRIžNIč SREčKO DEŠ FLEŠ Slovenija
22 KOVAČIČ MIHA / Slovenija
23 COSSETTO STEFANO ASD ILLYSPORTIVA MTB Italija
24 MICOLI ANDREA Ki.Co.Sys. Team Italija
25 BERGAMASCO MORGAN spiquy team Italija
26 BUDIMIR DAVID Pohorc-UFA.SI Slovenija
27 GAVA ALESSANDRO KI.CO.SYS TEAM Italija
28 PERETTO MASSIMO Team Zerobike Italija
29 ZAJC ROBERT Slovenija
30 MAKUC CRISTIAN Beerbanty Factory Racing Italija
31 BLASICH LORENZO Italija
32 FEDERICO ENZO XC Team Trieste - ASD Italija
33 IURISSEVICH DANIELE MBC Trieste Italija
34 DELLA MARNA LICIO MBC Trieste Italija
35 IESERSCECH RICCARDO MBC TRIESTE Italija
36 TORELLI FEDERICO Xc team trieste asd Italija
37 PERIN CRISTIANO ILLY SPORTIVA Italija
38 LOGAR BORUT Slovenija
39 RAJTERIC MITJA Slovenija
40 BOLDRINI PIERO MBC Trieste Italija
41 ŠIRCA KLEMEN Slovenija
42 KOSMAčIN TADEJ C4P Slovenija
43 DAKSKOBLER MATEJ Solo Slovenija
44 GON FEDERICO Italija
45 BUH UROš Bicikel.com Slovenija
46 KOLAR ROBERT Slovenija
47 SIMčIč MARIJAN DEŠ FLEŠ Slovenija
48 PITTAO FULVIO MBC Trieste Italija
49 JERKO ŽIGA Bicikel.com Slovenija
50 MANZIN ANDREA Mbc Trieste Italija
51 FAZZINI MASSIMILIANO A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
52 ERMACORA TIZIANO Italija
53 BRUNI MAURO XC Team Trieste - ASD Italija
54 TRZAN BOSTJAN Bled Bike Festival 2020 Slovenija
55 GIORGI DANIELE Italija
56 TRAMIŠAK TIBOR BK CRIKVENICA Hrvaška
57 VESEL JOžE KD PAPEŽ PODGORJE Slovenija
58 BARTOLICH ALESSANDRO MBC TRIESTE Italija
59 GLAVIć RELVIS BK Novigrad Hrvaška
60 TOMMASI MAURO LPT race team Italija
61 KOVIC MANUEL LPT race team Italija
62 TOMMASI KRISTIAN LPT race team Italija
63 SIMONIč ERIK KK Izvir Slovenija
64 MATTIUSSI ANDREA borgo vecchio mtb Italija
65 PESTRIN TIZIANO Borgo vecchio mtb Italija
66 NEMEčEK DEJAN ProAdventure-ZipvitSport Slovenija
67 PASCUT LUCA Gold mountain bikers Italija
68 KRALJ DEAN MBC Trieste Italija
69 PERIC MARKO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA Slovenija
70 GRUDEN MAURIZIO Italija
71 TROPEANO RAFFAELLO Slovenija
72 PETRIč DEJAN MBK Črni Vrh Slovenija
73 BLAZNIK ROBERT MBK Črni Vrh Slovenija
74 BOšKIN ALEš MBK Črni Vrh Slovenija
75 TERPIN DAVID Slovenija
76 BREZAR EDOARDO A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
77 COSTANZO FABIO XC TEAM TRIESTE - ASD Italija
78 JAKLIN MARJAN Slovenija
79 ZOTTI IVAN Bike&rin gorica Italija
80 STEIN DANIELE XC Team Trieste - ASD Italija
Moški / Uomini / Men 50-59 let (1969 - 1960)
1 MARASSI GIOVANNI Bike & Run Italija
2 NOCENT ANDREA alpin bike mossa Italija
3 NOCENT STEFANO asd Chiarcosso help per Haiti Italija
4 LO PRESTI COSTANTINO MTB 360 Italija
5 BENIć ALFREDO BK CAMPETTO Hrvaška
6 CALLIGARIS SERGIO Beerbanty Factory Racing Italija
7 SENO MARCO beerbanty factory racing Italija
8 MANFRIN GIULIO U.C. Caprivesi Italija
9 CIMAROSTI STEFANO Alpin Bike Mossa Italija
10 RADMANOVIć DARIO mtb istra pazin Slovenija
11 MANFRIN GIULIO U.C. Caprivesi Slovenija
12 ISKRA TOMI KD Brda Slovenija
13 BOGO ALESSANDRO Cicli CUK Italija
14 COSTANZO MAURIZIO XC TEAM TRIESTE ASD Italija
15 LIKAR ROBERT Izvir Vipava Slovenija
16 CALLIGARIS SERGIO Beerbanty Factory Racing Italija
17 PREMRN LUCJAN IZVIR VIPAVA Slovenija
18 DON MARCO COLLIO BIKE TEAM Italija
19 DEMICHELE PAOLO MBC Trieste Italija
20 VRBAN MILAN BK CRIKVENICA Hrvaška
21 TICICH SERGIO MBC Trieste Italija
22 GERMANI MAURIZIO MBC Trieste Italija
23 LEGIšA GREGA Slovenija
24 BUKOVAC DENIS BK Novigrad Hrvaška
25 FABAC PATRIK BK NOVIGRAD Hrvaška
26 DAGIAT GIULIO Pedemontana Motorsport Italija
27 CIVIDIN ROBERTO borgo vecchio mtb Slovenija
28 ZUCCARO RANIERI Borgo vecchio mtb Italija
29 DE ROSSI CARLO Asd Biketeam 53.3 Italija
30 HIRCI UROš KK Završnica Slovenija
31 BRELIH BOšTJAN MBK Črni Vrh Slovenija
32 MANFRIN GIULIO U.C. Caprivesi Italija
33 ZAVADLAV NEVJO Italija
Moški / Uomini / Men 60 plus (1959 - )
1 BROZIC MATTEO Help haiti Italija
2 SANZIN WALTER ASD gruppo Vulkan Italija
3 MERVIG FRANCO TEAM GRADISCA D'ISONSO Italija
4 ZOTTI MAURIUZIO Caprivesi Italija
5 GIURGEVICH BRUNO ASD XCTEAM TRIESTE Italija
6 BRATINA MARJAN K D Brda Slovenija
7 GOMOJIĆ ĆIRO BK MTB ISTRA PAZIN Hrvaška
8 KIRIč AVGUST KD BRDA DOBROVO Slovenija
9 BLAŽIČ JOŽE KD BRDA DOBROVO Slovenija
10 ROSINI GIULIANO XC Team Trieste ASD Italija
11 PADOAN GIORGIO Yacht Club Adriaco Trieste Slovenija
Ženske / Donne / Women
1 SCHIAVI AURORA Italija
2 KRIžNIč ANDREJA DEŠ FLEŠ Slovenija
3 MARUšIć ROMINA BK Novigrad Hrvaška
4 MLAKAR DAšA MBK Črni Vrh Slovenija
5 CAPON ROBERTA A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
6 ŠUBIC JELOčNIK IRENA Slovenija

Home