Kras kros 2019

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

Lista prijavljenih / Elenco iscritti

Skupno število prijavljenih tekmovalcev: 474

Zap.
št.
Tekmovalec Klub Država
Moški / Uomini / Men 18-29 let (2001 - 1990)
1 MALIć DANIJEL Hrvaška
2 LEGOVIć MARTIN BK Novigrad Hrvaška
3 KRAJNC GREGOR Calcit Bike team Slovenija
4 TAVčAR LUKA Calcit bike team Slovenija
5 LOGAR TADEJ KK Zavrsnica Slovenija
6 NAGLIč ROK Calcit bike team Slovenija
7 GLADEK MARCEL MBK Črni Vrh Slovenija
8 HORVAT ŽAN - Slovenija
9 GERGOLET GREGOR KK DJAK Slovenija
10 MINCA MASSIMO Mbc Trieste Italija
11 TONIZZO CESARE borgo mtb Italija
12 LEGOVIć MARTIN BK Novigrad Hrvaška
13 HIRCI JERNEJ KK Završnica Slovenija
14 BAKOš MATEJ KK Završnica Slovenija
15 RAZINGAR MATEJ KK Završnica Slovenija
16 LOZAR MATJAŽ MBK Črni Vrh Slovenija
17 RUS JURE MBK Črni Vrh Slovenija
18 GNEZDA NACE MBK Črni Vrh Slovenija
19 MRAK MATEVž MBK Črni Vrh Slovenija
20 KLEMENčIč MIHA MBK Črni Vrh Slovenija
21 KLEMENčIč JAKOB MBK Črni Vrh Slovenija
22 SMDEL MIHA MBK Črni Vrh Slovenija
23 TERPIN TINE MBK Črni Vrh Slovenija
24 ŽLE BLAž Calcit bike team Slovenija
25 AUER NAL Calcit bike team Slovenija
26 ŠTAJNAR MIHAEL Calcit bike team Slovenija
27 KRANJEC ŽAGAR MATIC Calcit bike team Slovenija
28 HRIBAR JERNEJ Calcit bike team Slovenija
29 DOLENšEK ANžE Calcit bike team Slovenija
30 MANčU BENJAMIN Calcit bike team Slovenija
31 GOLMAJER AžBE Calcit bike team Slovenija
32 VOVAK AMBROž Calcit bike team Slovenija
33 CASTELLANI MATTIA ASD Team Friuli - Sanvitese Italija
34 MINISINI RUGGERO ASD Team Friuli - Sanvitese Italija
35 FURLANI GIANLUCA Federclubtrieste-tecnoedile Italija
36 STEFANO SKERL Federclubtrieste-Tecnoedile Slovenija
37 BRUS JAKOB Izvir Vipava Slovenija
38 HUMAR MATIJA / Slovenija
39 ROVATTI JACOPO MBC Trieste Italija
40 KOVAč ŠTEFAN KK KRANJ Slovenija
41 KERžAN ŽIGA Energijateam.com Slovenija
42 JENKO ROBERT MebloJOGI Pro-concrete cycling team Slovenija
43 RUTAR DAMJAN KK Soča Slovenija
44 DI RAGOGNA RAUL MBC TRIESTE Italija
45 URšIč BLAž KK Pantal Slovenija
46 LEGHISSA DANIEL Italija
47 SMOLNIKAR JAKOB ENERGIJATEAM.COM Slovenija
48 KOREN GAšPER KK Soča Kobarid Slovenija
49 ŠTEFANE PRIMOž Slovenija
50 KLANčAR JURE Slovenija
51 GUSTIN MATTIA MBC Italija
52 MAURO MATTIA TEAM GRANZON Italija
53 WAYER BENJAMIN CTF Italija
54 DIMIC GREGOR Energijateam.com Slovenija
55 IVARTNIK DAVID Energijateam.com Slovenija
56 KIDRIČ JAKOB BIKEK Slovenija
57 PELOZ TOMAŽ KK PANTAL Slovenija
58 LASIČ PETER UOMOVERO Italija
59 ZIMMERMANN DANIEL RC Fitstore 24 Austria
60 PASQUALI ANDREA TEAM GRANZON Italija
61 LESKOVšEK TIMOTEJ KD Hrastnik Slovenija
62 MAROT BLAŽ ORIENTACIJSKI KLUB Slovenija
63 PEčNIK TEO KK Ravne Slovenija
64 TOFFOLUTTI ANTONIO C-BIKE Italija
65 VENICA ALESSANDRO Italija
66 LAVRENČIČ MIHAEL CTF Italija
67 ŽUžIć DIEGO BK Poreč Hrvaška
Moški / Uomini / Men 30-39 let (1989 - 1980)
1 BRNELIć HRVOJE BK Grobnik Hrvaška
2 TOFFANIN FABIO GRUPPO VULKAN MTB ASD Slovenija
3 KOMEN DANIJEL BK CAMPETTO Hrvaška
4 GOLOB ROK JB Team Novo mesto Slovenija
5 VIDOVIć SAšA Bk grobnik Slovenija
6 ZANUTTA ALBERTO Italija
7 ŠKORJANC DAVID SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Italija
8 ŠKORJANC DAVID SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Slovenija
9 PAGANO MATTEO MBC Trieste Slovenija
10 DUNDOVIć SAšA Adrenalina mtb team Hrvaška
11 ČRETNIK MARKO Ganesha Team Slovenija
12 MASCIA CARLO Running World Trieste Italija
13 DURIGON GIULIO Team Friuli Sanvitese Italija
14 CASSAN DAVID Bando Cycling team Italija
15 CARGNELUTTI DIEGO Pavanello racing team Italija
16 ČUčIč MARTIN DEŠ FLEŠ Slovenija
17 VIDMAR GREGOR KD KM Slovenija
18 OžBOT JAN Slovenija
19 TOFFANIN FABIO GRUPPO VULKAN MTB ASD Italija
20 BUDIHNA GREGOR Slovenija
21 DEJAK JANEZ EnergijaTEAM.com Slovenija
22 PRAMPARO CHRISTIAN XC TEAM TRIESTE - ASD Italija
23 URDIH SAMO NMW Slovenija
24 KRAMBERGER MATEJ KD Raketa Slovenija
25 PAHOR PATRIK DEŠ FLEŠ Slovenija
26 SIMONIč VALENTIN IZVIR VIPAVA Slovenija
27 JURANčIč MATEJ Slovenija
28 MICHELE SAMBUCCO borgo mtb Italija
29 ČEčEK BLAž Slovenija
30 CINELLO MARCO ASD TEAM ZEROBIKE Italija
31 ATANASIć ANDREJ BK Novigrad Hrvaška
32 MEDJA TADEJ KD BRDA DOBROVO Slovenija
33 BAZZEO EMANUELE Sportway cycling team Italija
34 ĐURđEVIć ANDREA BK Novigrad Hrvaška
35 OKORN ŽIGA KD KM Slovenija
36 SABADIN VIKTOR BK Novigrad Hrvaška
37 BELAK JURE Calcit Bike Team Slovenija
38 BLATNIK ŽIGA KK Završnica Slovenija
39 GRILC ROK KK Završnica Slovenija
40 PREšEREN JURE KK Završnica Slovenija
41 KAVčIč JURE KK Završnica Slovenija
42 MOčNIK ROK Slovenija
43 ZANUTTA ALBERTO Italija
44 BUDIN MATJAž MBK Črni Vrh Slovenija
45 PODGORNIK TADEJ MBK ČRNI VRH Slovenija
46 VODOPIVEC LUKA MBK Črni Vrh Slovenija
47 VENTURINI DAVIDE G.S. Azzida Valli del Natisone Italija
48 SUTTO ANDREA Team Zerobike Italija
49 ŠKORJANC DAVID SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Italija
50 CARLI PETER MBC Trieste Italija
51 ŽERDIN DARJAN Slovenija
52 EMERSIC LEON KD Raketa Slovenija
53 SAMBT GORAN Kolesarsko društvo Raketa Slovenija
54 ČERNE MATEJ Slovenija
55 FEDRIGO PAOLO ASD Federclub Trieste Italija
56 LO BALBO ANTONIO ALFIO Italija
57 ZANETTI RICCARDO Italija
58 BALANTIČ MARKO energijateam.com Slovenija
59 DUDINE MARCO A.S.D. C.R.A.L. TRIESTE TRASPORTI Italija
60 SIRAR SINIšA Slovenija
61 JEZERšEK PRIMOž Slovenija
62 MINISINI RICCARDO asd team friuli sanvitese Italija
63 DORIGO MICHELE Asd La Roccia Team Italija
64 MASCIA CARLO Running World Trieste Italija
65 BATTISTUTTA MATTIA Team Zerobike Italija
66 BUSATO FILIPPO Cottur Slovenija
67 BITENC JANEZ ŠD 2Simpl Slovenija
68 PAHOR SEBASTJAN KK Izvir Vipava Slovenija
69 HRAST MARKO Slovenija
70 KNEZ DARKO MTB SLO TEAM Slovenija
71 LEBAN ALEš Slovenija
72 MARSONET FEDERICO Team Friuli Sanvitese Italija
73 DURIGON GIULIO Team Friuli Sanvitese Italija
74 FAKUč ANDRAž Slovenija
75 BIASOTTO MOSE Team Zerobike Italija
76 CASSAN DAVID Bando Cycling team Italija
77 URDIH ALEš NMV Slovenija
78 JAMšEK SEBASTIJAN Slovenija
79 COTZA LUCA Beerbanty factory racing Italija
80 TOSOLINI LUCA Team Granzon Italija
81 GUBANA MAURO ASD GS Azzida Valli del Natisone Italija
82 CECOTTI ANDREA CIVIRUNNERS Italija
83 GOLOB NEJC Slovenija
84 APRé FRANCESCO Team zerobike Italija
85 ANTONELLI MATIAS Cral Sincrotrone Trieste Italija
86 SANDRI SIMONE Team Eppinger Italija
87 BENSA ALEKSANDER pd pošta-telekom Slovenija
88 BENSA ALEKSANDER PD POŠTA TELEKOM Slovenija
89 ZAGOZDA MIHA Slovenija
90 ROBIČ MATIC BBIKEK Slovenija
91 BROVč PETER KK Pantal Slovenija
92 KOčNIK SIMON Kd ARCONT SELCE Slovenija
93 ROBEK DAMIJAN JB TEAM Slovenija
94 SCHIAVON GIACOMO BORA MULTISPORT Italija
95 STRAŠEK ALEŠ BIKEEK Slovenija
96 MORATTO ELVIS ROLLING RIDERS Italija
97 SILIČ BOŠTJAN UOMOVERO Italija
98 POP REMUS GHITA GO TRI TEAM Italija
99 PIERI GABRIELE TEAM GRANZON Italija
100 ZANET ANDREA TRIVIUM FROGGY Italija
101 SCOTTI MICHAEL FRIULI SANVITESE Italija
102 ČIBEJ ALEŠ KK RAVNE Slovenija
103 SEVŠEK MATIC ADRENALIN BIKE Slovenija
104 CIDOVIČ SAŠA BK GROBNIK Hraška
105 HUMAR GREGOR Ciclisti Goricijani Slovenija
106 GALIć JURICA Bike Academy Vergo Slovenija
107 DI BON MATTEO EAST SIDE Italija
Moški / Uomini / Men 40-49 let (1979 - 1970)
1 ŠUMAH ROBERT Pohorc-UFA.si Slovenija
2 COSSETTO STEFANO ASD ILLYSPORTIVA MTB Italija
3 MICOLI ANDREA Ki.Co.Sys. Team Italija
4 MIZZON MARCO Bike and Run Italija
5 LAPAJNE RASTO Sloga 1902 Slovenija
6 GRILC JANI Kk Ravne Slovenija
7 ŠOBOT FILIP KBBXS Adrenalina Hrvaška
8 MESIć MILAN bk opatija 2010 Hrvaška
9 ERMACORA TIZIANO Italija
10 TEčIć IVAN Bk Campetto Hrvaška
11 TROPEANO RAFFAELLO Italija
12 BREZAR EDOARDO A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
13 PERICA ANTE Adrenalina mtb team Hrvaška
14 VOLF TOMAž Slovenija
15 BODINI LORENZO GIACOMO Deda Italija
16 KOSMAC TEODOR / Slovenija
17 LINDIč PRIMOž BikeRepublic Slovenija
18 TARALLO ALESSANDRO Lasko Pivo Trail mtb Italija
19 TECOVICH ALESSANDRO FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE Italija
20 TECOVICH ALESSANDRO FederclubTrieste-Tecnoedile Italija
21 CATALANI ALESSANDRO Carso Bike racing team Italija
22 SORANZIO MICHELE Carso Bike racing team Italija
23 GUšTIN DANIJEL Italija
24 SLAVIć PAULO Bk-opatija 2010 Hrvaška
25 TONELLI GIULIANO Civirunners cicling team Italija
26 MARSEGLIA GIANLUCA Civirunner Italija
27 MARSEGLIA GIANLUCA Civirunner Italija
28 ČERNE MITJA DEŠ FLEŠ Slovenija
29 KRIžNIč SREčKO DEŠ FLEŠ Slovenija
30 KOVAČIČ MIHA / Slovenija
31 MICOLI ANDREA Ki.Co.Sys. Team Italija
32 BERGAMASCO MORGAN spiquy team Italija
33 BUDIMIR DAVID Pohorc-UFA.SI Slovenija
34 GAVA ALESSANDRO KI.CO.SYS TEAM Italija
35 PERETTO MASSIMO Team Zerobike Italija
36 ZAJC ROBERT Slovenija
37 MAKUC CRISTIAN Beerbanty Factory Racing Italija
38 BLASICH LORENZO Italija
39 FEDERICO ENZO XC Team Trieste - ASD Italija
40 IURISSEVICH DANIELE MBC Trieste Italija
41 DELLA MARNA LICIO MBC Trieste Italija
42 IESERSCECH RICCARDO MBC TRIESTE Italija
43 TORELLI FEDERICO Xc team trieste asd Italija
44 PERIN CRISTIANO ILLY SPORTIVA Italija
45 LOGAR BORUT Slovenija
46 RAJTERIC MITJA Slovenija
47 BOLDRINI PIERO MBC Trieste Italija
48 ŠIRCA KLEMEN Slovenija
49 KOSMAčIN TADEJ C4P Slovenija
50 DAKSKOBLER MATEJ Solo Slovenija
51 GON FEDERICO Italija
52 BUH UROš Bicikel.com Slovenija
53 KOLAR ROBERT Slovenija
54 SIMčIč MARIJAN DEŠ FLEŠ Slovenija
55 PITTAO FULVIO MBC Trieste Italija
56 JERKO ŽIGA Bicikel.com Slovenija
57 MANZIN ANDREA Mbc Trieste Italija
58 FAZZINI MASSIMILIANO A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
59 ERMACORA TIZIANO Italija
60 BRUNI MAURO XC Team Trieste - ASD Italija
61 TRZAN BOSTJAN Bled Bike Festival 2020 Slovenija
62 GIORGI DANIELE Italija
63 TRAMIŠAK TIBOR BK CRIKVENICA Hrvaška
64 VESEL JOžE KD PAPEŽ PODGORJE Slovenija
65 BARTOLICH ALESSANDRO MBC TRIESTE Italija
66 GLAVIć RELVIS BK Novigrad Hrvaška
67 TOMMASI MAURO LPT race team Italija
68 KOVIC MANUEL LPT race team Italija
69 TOMMASI KRISTIAN LPT race team Italija
70 SIMONIč ERIK KK Izvir Slovenija
71 MATTIUSSI ANDREA borgo vecchio mtb Italija
72 PESTRIN TIZIANO Borgo vecchio mtb Italija
73 NEMEčEK DEJAN ProAdventure-ZipvitSport Slovenija
74 PASCUT LUCA Gold mountain bikers Italija
75 KRALJ DEAN MBC Trieste Italija
76 PERIC MARKO KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA Slovenija
77 GRUDEN MAURIZIO Italija
78 TROPEANO RAFFAELLO Slovenija
79 MARTINJAš ALJOšA Calcit bike team Slovenija
80 PETRIč DEJAN MBK Črni Vrh Slovenija
81 BLAZNIK ROBERT MBK Črni Vrh Slovenija
82 BOšKIN ALEš MBK Črni Vrh Slovenija
83 TERPIN DAVID Slovenija
84 BREZAR EDOARDO A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
85 COSTANZO FABIO XC TEAM TRIESTE - ASD Italija
86 JAKLIN MARJAN Slovenija
87 ZOTTI IVAN Bike&rin gorica Italija
88 STEIN DANIELE XC Team Trieste - ASD Italija
89 GRUDEN MASSIMIGLIANO timavo Italija
90 MRAK BORUT MBK Črni Vrh Slovenija
91 PERšIč BORUT Slovenija
92 RIOSA DENIS A.S.D. C.R.A.L. TRIESTE TRASPORTI Italija
93 SOSSI LORENZO A.S.D. C.R.A.L. TRIESTE TRASPORTI Slovenija
94 BODINI LORENZO GIACOMO Deda Italija
95 AUER SANDI Calcit bike team Slovenija
96 PIRC TOMAž Calcit bike team Slovenija
97 ŠUšNIK ANDREJ Calcit bike team Slovenija
98 ZERIUL IGOR asd Running World Italija
99 LOI ANTONLUCA boramultisport Italija
100 MEDEOT IGOR Ki.co.sys team Italija
101 BODINI MARCO BRUNO Italija
102 LOMBARDI MASSIMILIANO MBC Trieste Italija
103 TARALLO ALESSANDRO Nagaye Project Italija
104 TECOVICH ALESSANDRO FederclubTrieste-Tecnoedile Italija
105 GOMBOC SAMO KK DJAK Slovenija
106 STARMAN JAN CALCIT BIKE TEAM Slovenija
107 ŠIJANEC ROBERT MTB SLO TEAM Slovenija
108 SORANZIO MICHELE CARSO BIKE REACING TEAM Italija
109 CATALANI ALESSANDRO CARSO BIKE RACING TEAM Italija
110 DAPRETTO GIANPIERO Federclubtrieste-tecnoedile Italija
111 FABRIS MICHELE A.S.D.FEDERCLUB TRIESTE-TECNOEDILE Italija
112 BREšKI UROš KK DJAK Slovenija
113 KERžAN PETER Energijateam.com Slovenija
114 AHAčIč UROš TKO Tržič Slovenija
115 KOVAč KLEMEN TRIATLON KLUB LJUBLJANA Slovenija
116 GULIN MAURO Italija
117 ZAGHIS MASSIMILIANO Team Zerobike Italija
118 FANTIN GIORGIO SPORTWAY CYCLING TEAM Italija
119 PEVEC EVGEN EBERGIJATEM Slovenija
120 TOMAINU IVANO CHRISTIAN XC Team Trieste A.S.D. Italija
121 CAPUTI FABRIZIO individuale Italija
122 TONELLI GIULIANO Civirunners cicling team Italija
123 KARADžA PETAR KK ZAVRŠNICA Slovenija
124 STERLE BOJAN Slovenija
125 MARSEGLIA GIANLUCA Civirunners Cycling Team Italija
126 UKMAR ENRICO Federclubtrieste-Tecnoedile Italija
127 LUNARI IVANO CIVIRUNNERS Italija
128 RODMAN URBAN Ciclisti Goricjani Slovenija
129 DEAN URDIH Slovenija
130 ZIDARIč GORAN BK Buzet Hrvaška
131 NAIMI ALESSANDRO federclubtrieste-tecnoedile Hrvaška
132 GABRIJEL VIDMAR Slovenija
133 ŠKOF MARKO / Slovenija
134 ZAVADLAL ALES / Slovenija
135 PETTIROSSO DAVIDE MBC TRIESTE Italija
136 STUDEN JUREJ Slovenija
137 BENEDETTI EMANUELE MAUNTAIN BICI Italija
138 REN KAISER ANDREA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE Italija
139 ROSSI FABRIZO TEAM GRANZON Italija
140 TOFFOCO GIANPIETRO FINCANTIERI Italija
141 MASETTI ANDREA PEDALE RONCHESE Italija
142 BOARETTO CHRISTIANO BIKE&RUN GORIZIA Italija
143 COSENZA GENNARO FEDERCLUB TRIESTE Italija
144 ANASSASIA CLAUDIO BIBIONE BIKE Italia
145 ALESSANDRO RE JULIA BIKE TEAM Italija
146 RIJAVEC ALEš ENERGIJATEAM.COM Slovenija
147 ZUPANčIč ROK MebloJOGI Slovenija
148 STEFANUTO FABIANO Team zero bike Italija
149 RUBIN ALBERTO VELOCIRAPTOR Italija
150 KOšELNIK LUDVIK KK Završnica Slovenija
151 KIŠ ALBERT BICIKLISTIČKI KLUB POREČ Hrvaška
152 DARGI ALESSANDRO FEDERCLUB TRIESTE Italija
153 ZUPANCIC BERTO ZUPATIM Italija
154 GALLICI ALESSANDRO ROLLING RIDERS Italija
155 BIASUTTO FRANCESCO ZERO ASFALTO Italija
156 KONC GORAZD kk kranj Slovenija
157 ANGELI ANDRA ZERO BIKE Italija
158 VANDO SIMONE ZERO BIKE Italija
159 VOLAŠ TOMAŽ Slovenija
160 ARBAJTER IZTOK CALCIT Slovenija
161 RAMON LUCA BIBIONE BIKE Italija
162 BAREL GIOVANNI BIBIONE BIKE Italija
163 BRESSAN CHRISTIAN Asd Chiarcosso Italija
164 GRUM JERNEJ Infiniti Slovenija
165 TEVČIČ IVAN BK CAMPETTO Italija
166 SLAVIČ PAULO BK OPATIJA Hrvaška
167 CERLIN MAURIZIO Italija
168 ALAGIČ ALEŠ Slovenija
169 ČERNIGOJ IZTOK Slovenija
170 NOACCO ANTONIO Italija
171 ZOTTI MASSIMO EAST SIDE Italija
Moški / Uomini / Men 50-59 let (1969 - 1960)
1 NOCENT ANDREA alpin bike mossa Italija
2 LO PRESTI COSTANTINO MTB 360 Italija
3 BENIć ALFREDO BK CAMPETTO Hrvaška
4 CALLIGARIS SERGIO Beerbanty Factory Racing Italija
5 MANFRIN GIULIO U.C. Caprivesi Italija
6 MANFRIN GIULIO U.C. Caprivesi Slovenija
7 PETEAN DENIS / Italija
8 FERLUGA DIEGO individuale Slovenija
9 APOLLONIO LUCIO A.S.D. BORA MULTISPORT Italija
10 SALAMON PAOLO Italija
11 CANDITO GABRIELE Italija
12 SBISá EDOARDO Slovenija
13 BERTASI MARCO Nagaye Project Slovenija
14 BERTASI MARCO Nagaye Project Slovenija
15 ISKRA TOMI KD Brda Slovenija
16 BOGO ALESSANDRO Cicli CUK Italija
17 COSTANZO MAURIZIO XC TEAM TRIESTE ASD Italija
18 LIKAR ROBERT Izvir Vipava Slovenija
19 CALLIGARIS SERGIO Beerbanty Factory Racing Italija
20 PREMRN LUCJAN IZVIR VIPAVA Slovenija
21 DON MARCO COLLIO BIKE TEAM Italija
22 DEMICHELE PAOLO MBC Trieste Italija
23 VRBAN MILAN BK CRIKVENICA Hrvaška
24 TICICH SERGIO MBC Trieste Italija
25 GERMANI MAURIZIO MBC Trieste Italija
26 LEGIšA GREGA Slovenija
27 BUKOVAC DENIS BK Novigrad Hrvaška
28 FABAC PATRIK BK NOVIGRAD Hrvaška
29 DAGIAT GIULIO Pedemontana Motorsport Italija
30 CIVIDIN ROBERTO borgo vecchio mtb Slovenija
31 ZUCCARO RANIERI Borgo vecchio mtb Italija
32 DE ROSSI CARLO Asd Biketeam 53.3 Italija
33 HIRCI UROš KK Završnica Slovenija
34 BRELIH BOšTJAN MBK Črni Vrh Slovenija
35 MANFRIN GIULIO U.C. Caprivesi Italija
36 ZAVADLAV NEVJO Italija
37 ZUZEK ROBIS timavo Italija
38 DE CORTI MAURO Italija
39 SANTINI PAOLO Italija
40 DE CORTI PAOLO Team Barbari Italija
41 VOVK JANEZ Calcit bike team Slovenija
42 KEMPRL BOJAN Calcit bike team Slovenija
43 KURET IZTOK KD Alpe SiS Slovenija
44 SAVIANO GIACOMO FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE Italija
45 DAMBROSI ALFIO CRAL TRIESTE TRASPORTI Italija
46 SALAMON PAOLO Italija
47 CARLET GIANPIETRO Avis Cordovado Italija
48 BRUS EMIL Izvir Vipava Slovenija
49 SOMMAVILLA FABIO xc team trieste asd Italija
50 TIEFENGRABER IGOR KD ALPE SiS Slovenija
51 FABRO MAURO MBC Trieste Italija
52 CATTARUZZI PAOLO Federclubtrieste-Tecnoedile Italija
53 LEGHISSA SILVANO federclubtrieste-tecnoedile Italija
54 CANDITO GABRIELE Italija
55 ZANCHETTA MARIO rolling riders Slovenija
56 BERTASI MARCO Nagaye Project Italija
57 VALENT SERGIO Dopo Lavoro Ferroviario udine Slovenija
58 PRAGAGNELLA MASSIMILIANO ASD ROLLING RIDERS Italija
59 GULIN MITJA NMV Slovenija
60 BRANCATI GIULIANO Caprivesi Italija
61 TURITTO LIVIO MBC Trieste Italija
62 ZERIAL MAURO Trieste team bike Slovenija
63 MARASSI GIOVANNI Bike & Run Italija
64 NOCENT STEFANO asd Chiarcosso help per Haiti Italija
65 LUTMAN DAMISAN Italija
66 DEVIVO ENRICO PEDALE RONCHESE Italija
67 CIMAROSTI STEFANO Alpin Bike Mossa Italija
68 MEDEOT PIER PAOLO Alpino bike Mossa Slovenija
69 SENO MARCO beerbanty factory racing Italija
70 MEDVED MAURIZIO Mtb Trieste Slovenija
71 TURUS PAOLO VIGILI DEL FUOCO Italija
72 SOLDAN MAURIZIO Italija
73 GALLICI IVANO ROLLING RIDERS Italija
74 CASONATO MAURO ZERO ASFALTO Italija
75 GORELLA EZIO MBC TRIESTE Italija
76 BRAIDOT MAURO UC CAPRICESI Italija
77 BARCASSIA GUIDO ACIDO LATTICO Italija
78 CICCARELLA RICCARDO TEAM GRANZON Italija
79 ZUPAN TINE scott team Slovenija
80 CANEVA MARCO THRIATLON Italija
81 PAVAN CLAUDIO BIBIONE BIKE Italija
82 BARADEL GIONI BIBIONE BIKE Italija
83 SERAFIN DAVIDE TEAM GRANZON Italija
84 ORSETTIC LUICI DANIELI Italija
85 RADMANOVIć DARIO mtb istra pazin Slovenija
86 CREUATIN FRANCO Italija
87 GAMBIN LUCIO Italija
88 BOBEN ALEŠ MTB TRBOVLJE Slovenija
89 HARTMAN MATEJ MTB.SI Italija
90 ROSSI MARCO ZERO ASFALTO Italija
91 DODIČ DENIS MTBSLAVNIK Slovenija
92 KOBAL MITJA Italija
Moški / Uomini / Men 60 plus (1959 - )
1 RUBERT RENZO Delizia Bike Team-Casarsa Italija
2 ZOTTI MAURIUZIO Caprivesi Italija
3 GIURGEVICH BRUNO ASD XCTEAM TRIESTE Italija
4 BRATINA MARJAN K D Brda Slovenija
5 GOMOJIĆ ĆIRO BK MTB ISTRA PAZIN Hrvaška
6 KIRIč AVGUST KD BRDA DOBROVO Slovenija
7 ROSINI GIULIANO XC Team Trieste ASD Italija
8 PADOAN GIORGIO Yacht Club Adriaco Trieste Slovenija
9 SANZIN WALTER ASD gruppo Vulkan Italija
10 ITRI ANDREA G.S.D. VAL ROSANDRA Italija
11 FERFOGLIA MARIO Mbc Trieste Italija
12 BROZIC MATTEO Help haiti Italija
13 MERVIG FRANCO TEAM GRADISCA D'ISONSO Italija
14 GRI FRANCO BANDIZOL Italija
15 RUBET RENZO DELIZIA BIKE Italija
Ženske / Donne / Women
1 SCHIAVI AURORA Italija
2 KRIžNIč ANDREJA DEŠ FLEŠ Slovenija
3 MARUšIć ROMINA BK Novigrad Hrvaška
4 CAPON ROBERTA A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
5 ŠUBIC JELOčNIK IRENA Slovenija
6 KRANJEC ŽAGAR HANA Calcit bike team Slovenija
7 KRANJEC MIRA Calcit bike team Slovenija
8 KNAP MARUšA Calcit bike team Slovenija
9 KRANJEC ZOJA Calcit bike team Slovenija
10 PODPEčAN ANA Calcit bike team Slovenija
11 HOMAR TAMARA Energijateam.com Slovenija
12 VESCOVO DORIS xc team trieste asd Italija
13 GIOAHIN ERIKA TKO Tržič Slovenija
14 CHERIN SILVANA XCTEAM TRIESTE - ASD Italija
15 RUZZIER ALESSIA Italija
16 MOVRIN VITA Energijateam.com Slovenija
17 PLEHAN GIULIANA MBC Trieste Slovenija
18 ZIDARICH DEBORAH Italija
19 BAF MICHELA Italija
20 CINA OENELA ACIDO LATTICO Italija
21 ANDERLUH NATALIJA BikeRepublic Slovenija
22 TESSO ALESSANDRA SORRISO BIKE Italija

Home