Kras kros 2019

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

Lista potrjenih / Elenco confermati

Skupno število prijavljenih tekmovalcev: 150

Zap. št.
Num.
Startna št.
Num. gara
Tekmovalec
Concorrente
Letnik
Anno
Klub
Squadra
Država
Stato
Moški / Uomini / Men 18-29 let (2001 - 1990)
1 13 Horvat Žan 1994 - Slovenija
2 24 Gergolet Gregor 1992 KK DJAK Slovenija
3 45 minca massimo 1991 Mbc Trieste Italija
4 67 tonizzo cesare 1992 borgo mtb Italija
5 105 Legović Martin 1996 BK Novigrad Hrvaška
6 106 Hirci Jernej 2000 KK Završnica Slovenija
7 107 Bakoš Matej 2003 KK Završnica Slovenija
8 108 Razingar Matej 1994 KK Završnica Slovenija
9 109 Logar Tadej 1994 KK Zavrsnica Slovenija
10 126 Rus Jure 2004 MBK Črni Vrh Slovenija
11 127 Gnezda Nace 2003 MBK Črni Vrh Slovenija
12 128 Mrak Matevž 2003 MBK Črni Vrh Slovenija
13 129 Klemenčič Miha 2000 MBK Črni Vrh Slovenija
14 130 Klemenčič Jakob 2002 MBK Črni Vrh Slovenija
15 131 Govekar Matevž 2000 MBK Črni Vrh Slovenija
16 139 Smdel Miha 2004 MBK Črni Vrh Slovenija
17 142 Terpin Tine 2006 MBK Črni Vrh Slovenija
Moški / Uomini / Men 30-39 let (1989 - 1980)
1 7 Čučič Martin 1983 DEŠ FLEŠ Slovenija
2 21 Vidmar Gregor 1986 KD KM Slovenija
3 30 Ožbot Jan 1986 Slovenija
4 32 Toffanin Fabio 1987 GRUPPO VULKAN MTB ASD Italija
5 33 Budihna Gregor 1985 Slovenija
6 34 Dejak janez 1982 EnergijaTEAM.com Slovenija
7 39 PRAMPARO CHRISTIAN 1986 XC TEAM TRIESTE - ASD Italija
8 53 URDIH SAMO 1985 NMW Slovenija
9 55 Kramberger Matej 1981 KD Raketa Slovenija
10 56 PAHOR PATRIK 030419 DEŠ FLEŠ Slovenija
11 59 Simonič Valentin 1980 IZVIR VIPAVA Slovenija
12 66 Jurančič Matej 1981 Slovenija
13 68 michele sambucco 1989 borgo mtb Italija
14 70 Čeček Blaž 1986 Slovenija
15 77 Cinello Marco 1985 ASD TEAM ZEROBIKE Italija
16 78 Atanasić Andrej 1980 BK Novigrad Hrvaška
17 90 Bazzeo Emanuele 1982 Sportway cycling team Italija
18 92 Đurđević Andrea 1987 BK Novigrad Hrvaška
19 93 Okorn Žiga 1980 KD KM Slovenija
20 97 Sabadin Viktor 1981 BK Novigrad Hrvaška
21 111 Blatnik Žiga 1986 KK Završnica Slovenija
22 112 Grilc Rok 1982 KK Završnica Slovenija
23 113 Prešeren Jure 1985 KK Završnica Slovenija
24 114 Kavčič Jure 1980 KK Završnica Slovenija
25 121 Močnik Rok 1983 Slovenija
26 124 ZANUTTA ALBERTO 1989 Italija
27 132 Budin Matjaž 1986 MBK Črni Vrh Slovenija
28 133 Podgornik Tadej 1986 MBK ČRNI VRH Slovenija
29 134 Vodopivec Luka 1987 MBK Črni Vrh Slovenija
30 140 Venturini Davide 1986 G.S. Azzida Valli del Natisone Italija
31 147 Sutto Andrea 1986 Team Zerobike Italija
32 149 Škorjanc David 1988 SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Italija
33 152 carli Peter 1988 MBC Trieste Italija
34 155 Žerdin Darjan 1983 Slovenija
35 156 Emersic Leon 1981 KD Raketa Slovenija
36 157 Sambt Goran 1981 Kolesarsko društvo Raketa Slovenija
Moški / Uomini / Men 40-49 let (1979 - 1970)
1 6 ČERNE MITJA 1978 DEŠ FLEŠ Slovenija
2 8 Križnič Srečko 1972 DEŠ FLEŠ Slovenija
3 11 KOVAČIČ MIHA 1974 / Slovenija
4 12 Cossetto Stefano 1972 ASD ILLYSPORTIVA MTB Italija
5 14 Micoli Andrea 1973 Ki.Co.Sys. Team Italija
6 15 bergamasco morgan 1971 spiquy team Italija
7 16 Budimir David 1970 Pohorc-UFA.SI Slovenija
8 17 Gava Alessandro 1970 KI.CO.SYS TEAM Italija
9 18 Peretto Massimo 1971 Team Zerobike Italija
10 19 ZAJC ROBERT 1979 Slovenija
11 26 Makuc Cristian 1977 Beerbanty Factory Racing Italija
12 27 Blasich Lorenzo 1970 Italija
13 28 Federico Enzo 1972 XC Team Trieste - ASD Italija
14 29 Iurissevich Daniele 1976 MBC Trieste Italija
15 31 Della marna Licio 1985 MBC Trieste Italija
16 35 Ieserscech Riccardo 1973 MBC TRIESTE Italija
17 36 Torelli Federico 1977 Xc team trieste asd Italija
18 38 PERIN cristiano 1970 ILLY SPORTIVA Italija
19 40 Logar Borut 1977 Slovenija
20 41 Rajteric Mitja 1976 Slovenija
21 42 boldrini piero 1973 MBC Trieste Italija
22 44 ŠIRCA KLEMEN 1977 Slovenija
23 46 Kosmačin Tadej 1974 C4P Slovenija
24 47 Dakskobler Matej 1976 Solo Slovenija
25 48 Gon Federico 1972 Italija
26 50 Buh Uroš 1978 Bicikel.com Slovenija
27 54 Kolar Robert 1976 Slovenija
28 57 Simčič Marijan 1970 DEŠ FLEŠ Slovenija
29 58 Pittao Fulvio 1974 MBC Trieste Italija
30 60 Jerko Žiga 1975 Bicikel.com Slovenija
31 62 Manzin Andrea 1975 Mbc Trieste Italija
32 63 Fazzini Massimiliano 1973 A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
33 64 ermacora tiziano 1974 Italija
34 69 Bruni Mauro 1978 XC Team Trieste - ASD Italija
35 72 Trzan Bostjan 1972 Bled Bike Festival 2020 Slovenija
36 73 Giorgi Daniele 1978 Italija
37 74 TRAMIŠAK TIBOR 1971 BK CRIKVENICA Hrvaška
38 79 Vesel Jože 1975 KD PAPEŽ PODGORJE Slovenija
39 81 Bartolich Alessandro 1970 MBC TRIESTE Italija
40 85 Glavić Relvis 1971 BK Novigrad Hrvaška
41 91 TOMMASI MAURO 1972 LPT race team Italija
42 95 Kovic Manuel 1974 LPT race team Italija
43 96 Tommasi Kristian 1976 LPT race team Italija
44 98 Simonič Erik 1976 KK Izvir Slovenija
45 100 Mattiussi Andrea 1976 borgo vecchio mtb Italija
46 102 Pestrin Tiziano 1970 Borgo vecchio mtb Italija
47 116 Nemeček Dejan 1971 ProAdventure-ZipvitSport Slovenija
48 117 Pascut Luca 1971 Gold mountain bikers Italija
49 118 Kralj Dean 1973 MBC Trieste Italija
50 120 PERIC MARKO 1976 KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA Slovenija
51 122 Gruden Maurizio 1971 Italija
52 123 Tropeano Raffaello 1974 Slovenija
53 135 Petrič Dejan 1978 MBK Črni Vrh Slovenija
54 136 Blaznik Robert 1975 MBK Črni Vrh Slovenija
55 137 Boškin Aleš 1976 MBK Črni Vrh Slovenija
56 141 Terpin David 1973 Slovenija
57 143 Brezar Edoardo 1977 A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
58 145 Costanzo Fabio 1978 XC TEAM TRIESTE - ASD Italija
59 148 Jaklin Marjan 1978 Slovenija
60 151 zotti Ivan 1973 Bike&rin gorica Italija
61 153 Stein Daniele 1973 XC Team Trieste - ASD Italija
Moški / Uomini / Men 50-59 let (1969 - 1960)
1 20 Iskra Tomi 1969 KD Brda Slovenija
2 22 bogo alessandro 1962 Cicli CUK Italija
3 25 Costanzo Maurizio 1961 XC TEAM TRIESTE ASD Italija
4 43 Likar Robert 1969 Izvir Vipava Slovenija
5 51 Calligaris Sergio 1966 Beerbanty Factory Racing Italija
6 52 PREMRN LUCJAN 1966 IZVIR VIPAVA Slovenija
7 61 DON MARCO 1968 COLLIO BIKE TEAM Italija
8 65 Demichele Paolo 1967 MBC Trieste Italija
9 75 VRBAN MILAN 1963 BK CRIKVENICA Hrvaška
10 80 Ticich Sergio 1964 MBC Trieste Italija
11 82 Germani Maurizio 1967 MBC Trieste Italija
12 83 Legiša Grega 1969 Slovenija
13 84 Bukovac Denis 1964 BK Novigrad Hrvaška
14 86 Fabac Patrik 1969 BK NOVIGRAD Hrvaška
15 89 Dagiat Giulio 1967 Pedemontana Motorsport Italija
16 99 Cividin Roberto 1965 borgo vecchio mtb Slovenija
17 101 Zuccaro Ranieri 1964 Borgo vecchio mtb Italija
18 104 De Rossi Carlo 1965 Asd Biketeam 53.3 Italija
19 110 Hirci Uroš 1969 KK Završnica Slovenija
20 138 Brelih Boštjan 1967 MBK Črni Vrh Slovenija
21 146 Manfrin Giulio 1960 U.C. Caprivesi Italija
22 150 zavadlav nevjo 1968 Italija
Moški / Uomini / Men 60 plus (1959 - )
1 23 ZOTTI mauriuzio 1957 Caprivesi Italija
2 37 Giurgevich Bruno 1957 ASD XCTEAM TRIESTE Italija
3 71 BRATINA Marjan 1959 K D Brda Slovenija
4 76 GOMOJIĆ ĆIRO 1954 BK MTB ISTRA PAZIN Hrvaška
5 87 Kirič Avgust 1956 KD BRDA DOBROVO Slovenija
6 88 BLAŽIČ JOŽE 1954 KD BRDA DOBROVO Slovenija
7 94 Rosini Giuliano 1959 XC Team Trieste ASD Italija
8 119 Padoan Giorgio 1952 Yacht Club Adriaco Trieste Slovenija
Ženske / Donne / Women
1 49 Schiavi Aurora 1971 Italija
2 103 Križnič Andreja 1972 DEŠ FLEŠ Slovenija
3 115 Marušić Romina 1983 BK Novigrad Hrvaška
4 125 Mlakar Daša 2004 MBK Črni Vrh Slovenija
5 144 Capon Roberta 1976 A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
6 154 Šubic Jeločnik Irena 1973 Slovenija

Home