Kras kros 2019

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

Lista potrjenih / Elenco confermati

Skupno število prijavljenih tekmovalcev: 416

Zap. št.
Num.
Startna št.
Num. gara
Tekmovalec
Concorrente
Letnik
Anno
Klub
Squadra
Država
Stato
Moški / Uomini / Men 18-29 let (2001 - 1990)
1 2 Krajnc Gregor 1995 Calcit Bike team Slovenija
2 3 Tavčar Luka 1992 Calcit bike team Slovenija
3 4 Logar Tadej 1994 KK Zavrsnica Slovenija
4 5 Naglič Rok 1996 Calcit bike team Slovenija
5 10 Gladek Marcel 2005 MBK Črni Vrh Slovenija
6 13 Horvat Žan 1994 - Slovenija
7 24 Gergolet Gregor 1992 KK DJAK Slovenija
8 45 minca massimo 1991 Mbc Trieste Italija
9 67 tonizzo cesare 1992 borgo mtb Italija
10 105 Legović Martin 1996 BK Novigrad Hrvaška
11 106 Hirci Jernej 2000 KK Završnica Slovenija
12 107 Bakoš Matej 2003 KK Završnica Slovenija
13 108 Razingar Matej 1994 KK Završnica Slovenija
14 125 LOZAR MATJAŽ 2000 MBK Črni Vrh Slovenija
15 126 Rus Jure 2004 MBK Črni Vrh Slovenija
16 127 Gnezda Nace 2003 MBK Črni Vrh Slovenija
17 128 Mrak Matevž 2003 MBK Črni Vrh Slovenija
18 129 Klemenčič Miha 2000 MBK Črni Vrh Slovenija
19 130 Klemenčič Jakob 2002 MBK Črni Vrh Slovenija
20 139 Smdel Miha 2004 MBK Črni Vrh Slovenija
21 142 Terpin Tine 2006 MBK Črni Vrh Slovenija
22 180 Žle Blaž 2002 Calcit bike team Slovenija
23 181 Auer Nal 2003 Calcit bike team Slovenija
24 182 Štajnar Mihael 2000 Calcit bike team Slovenija
25 183 Kranjec Žagar Matic 2002 Calcit bike team Slovenija
26 184 Hribar Jernej 2002 Calcit bike team Slovenija
27 185 Dolenšek Anže 2002 Calcit bike team Slovenija
28 186 Manču Benjamin 2000 Calcit bike team Slovenija
29 187 Golmajer Ažbe 2002 Calcit bike team Slovenija
30 188 Vovak Ambrož 2005 Calcit bike team Slovenija
31 196 Castellani Mattia 1996 ASD Team Friuli - Sanvitese Italija
32 204 Minisini Ruggero 1995 ASD Team Friuli - Sanvitese Italija
33 230 furlani gianluca 1999 Federclubtrieste-tecnoedile Italija
34 231 stefano skerl 1999 Federclubtrieste-Tecnoedile Slovenija
35 233 Brus Jakob 2003 Izvir Vipava Slovenija
36 234 Humar Matija 1992 / Slovenija
37 240 Rovatti Jacopo 1991 MBC Trieste Italija
38 246 Kovač Štefan 2002 KK KRANJ Slovenija
39 250 Keržan Žiga 2000 Energijateam.com Slovenija
40 256 Jenko Robert 1990 MebloJOGI Pro-concrete cycling team Slovenija
41 261 Rutar Damjan 1990 KK Soča Slovenija
42 264 DI RAGOGNA RAUL 1994 MBC TRIESTE Italija
43 265 Uršič Blaž 1992 KK Pantal Slovenija
44 269 Leghissa Daniel 2001 Italija
45 277 Smolnikar Jakob 2001 ENERGIJATEAM.COM Slovenija
46 284 Koren Gašper 1991 KK Soča Kobarid Slovenija
47 285 Štefane Primož 1990 Slovenija
48 286 Klančar Jure 1999 Slovenija
49 305 Gustin Mattia 1990 MBC Italija
50 317 MAURO MATTIA 1989 TEAM GRANZON Italija
51 327 Wayer Benjamin 1996 CTF Italija
52 337 Dimic Gregor 1994 Energijateam.com Slovenija
53 341 Ivartnik David 1999 Energijateam.com Slovenija
54 353 KIDRIČ JAKOB 2000 BIKEK Slovenija
55 365 PELOZ TOMAŽ 1991 KK PANTAL Slovenija
56 366 LASIČ PETER 1989 UOMOVERO Italija
57 376 ZIMMERMANN Daniel 1997 RC Fitstore 24 Austria
58 379 PASQUALI ANDREA 1990 TEAM GRANZON Italija
59 387 Leskovšek Timotej 1992 KD Hrastnik Slovenija
60 392 MAROT BLAŽ 1995 ORIENTACIJSKI KLUB Slovenija
61 394 Pečnik Teo 2002 KK Ravne Slovenija
62 398 TOFFOLUTTI ANTONIO 1991 C-BIKE Italija
63 400 VENICA ALESSANDRO 1992 Italija
64 409 LAVRENČIČ MIHAEL 1994 CTF Italija
65 414 Žužić Diego 1998 BK Poreč Hrvaška
Moški / Uomini / Men 30-39 let (1989 - 1980)
1 1 Cargnelutti Diego 1986 Pavanello racing team Italija
2 8 Čučič Martin 1983 DEŠ FLEŠ Slovenija
3 21 Vidmar Gregor 1986 KD KM Slovenija
4 30 Ožbot Jan 1986 Slovenija
5 32 Toffanin Fabio 1987 GRUPPO VULKAN MTB ASD Italija
6 33 Budihna Gregor 1985 Slovenija
7 34 Dejak janez 1982 EnergijaTEAM.com Slovenija
8 39 PRAMPARO CHRISTIAN 1986 XC TEAM TRIESTE - ASD Italija
9 53 URDIH SAMO 1985 NMW Slovenija
10 55 Kramberger Matej 1981 KD Raketa Slovenija
11 56 PAHOR PATRIK 1985 DEŠ FLEŠ Slovenija
12 59 Simonič Valentin 1980 IZVIR VIPAVA Slovenija
13 66 Jurančič Matej 1981 Slovenija
14 68 michele sambucco 1989 borgo mtb Italija
15 70 Čeček Blaž 1986 Slovenija
16 77 Cinello Marco 1985 ASD TEAM ZEROBIKE Italija
17 78 Atanasić Andrej 1980 BK Novigrad Hrvaška
18 88 MEDJA TADEJ 1983 KD BRDA DOBROVO Slovenija
19 90 Bazzeo Emanuele 1982 Sportway cycling team Italija
20 92 Đurđević Andrea 1987 BK Novigrad Hrvaška
21 93 Okorn Žiga 1980 KD KM Slovenija
22 97 Sabadin Viktor 1981 BK Novigrad Hrvaška
23 109 Belak Jure 1984 Calcit Bike Team Slovenija
24 111 Blatnik Žiga 1986 KK Završnica Slovenija
25 112 Grilc Rok 1982 KK Završnica Slovenija
26 113 Prešeren Jure 1985 KK Završnica Slovenija
27 114 Kavčič Jure 1980 KK Završnica Slovenija
28 121 Močnik Rok 1983 Slovenija
29 124 ZANUTTA ALBERTO 1989 Italija
30 132 Budin Matjaž 1986 MBK Črni Vrh Slovenija
31 133 Podgornik Tadej 1986 MBK ČRNI VRH Slovenija
32 134 Vodopivec Luka 1987 MBK Črni Vrh Slovenija
33 140 Venturini Davide 1986 G.S. Azzida Valli del Natisone Italija
34 147 Sutto Andrea 1986 Team Zerobike Italija
35 149 Škorjanc David 1988 SPDG - Slovensko planinsko društvo Gorica Italija
36 152 carli Peter 1988 MBC Trieste Italija
37 155 Žerdin Darjan 1983 Slovenija
38 156 Emersic Leon 1981 KD Raketa Slovenija
39 157 Sambt Goran 1981 Kolesarsko društvo Raketa Slovenija
40 160 Černe Matej 1981 Slovenija
41 161 Fedrigo Paolo 1980 ASD Federclub Trieste Italija
42 163 Lo Balbo Antonio Alfio 1987 Italija
43 166 Zanetti Riccardo 1989 Italija
44 167 BALANTIČ MARKO 1985 energijateam.com Slovenija
45 170 DUDINE MARCO 1986 A.S.D. C.R.A.L. TRIESTE TRASPORTI Italija
46 175 Sirar Siniša 1989 Slovenija
47 176 Jezeršek Primož 1981 Slovenija
48 197 Minisini Riccardo 1988 asd team friuli sanvitese Italija
49 203 Dorigo Michele 1982 Asd La Roccia Team Italija
50 205 mascia carlo 1986 Running World Trieste Italija
51 209 Battistutta Mattia 1986 Team Zerobike Italija
52 210 Busato Filippo 1984 Cottur Slovenija
53 212 Bitenc Janez 1983 ŠD 2Simpl Slovenija
54 214 Pahor Sebastjan 1981 KK Izvir Vipava Slovenija
55 218 HRAST MARKO 1988 Slovenija
56 219 Knez Darko 1982 MTB SLO TEAM Slovenija
57 221 Leban Aleš 1982 Slovenija
58 222 Marsonet Federico 1980 Team Friuli Sanvitese Italija
59 226 Durigon Giulio 1980 Team Friuli Sanvitese Italija
60 228 Fakuč Andraž 1980 Slovenija
61 236 Biasotto Mose 1984 Team Zerobike Italija
62 260 Cassan David 050619 Bando Cycling team Italija
63 262 Urdih Aleš 1980 NMV Slovenija
64 266 Jamšek Sebastijan 1980 Slovenija
65 271 Cotza luca 1983 Beerbanty factory racing Italija
66 272 Tosolini Luca 1980 Team Granzon Italija
67 274 Gubana Mauro 1987 ASD GS Azzida Valli del Natisone Italija
68 279 CECOTTI ANDREA 1981 CIVIRUNNERS Italija
69 283 Golob Nejc 1983 Slovenija
70 288 Apré Francesco 1982 Team zerobike Italija
71 301 Antonelli Matias 1983 Cral Sincrotrone Trieste Italija
72 306 sandri simone 1987 Team Eppinger Italija
73 319 Bensa Aleksander 1980 pd pošta-telekom Slovenija
74 319 BENSA ALEKSANDER 1980 PD POŠTA TELEKOM Slovenija
75 334 zagozda miha 1986 Slovenija
76 335 ROBIČ MATIC 1987 BBIKEK Slovenija
77 339 Brovč Peter 1983 KK Pantal Slovenija
78 340 Kočnik Simon 1988 Kd ARCONT SELCE Slovenija
79 346 ROBEK DAMIJAN 1984 JB TEAM Slovenija
80 350 SCHIAVON GIACOMO 186 BORA MULTISPORT Italija
81 354 STRAŠEK ALEŠ 1981 BIKEEK Slovenija
82 364 MORATTO ELVIS 1985 ROLLING RIDERS Italija
83 367 SILIČ BOŠTJAN 1987 UOMOVERO Italija
84 374 POP REMUS GHITA 1980 GO TRI TEAM Italija
85 378 PIERI GABRIELE 1983 TEAM GRANZON Italija
86 388 ZANET ANDREA 1989 TRIVIUM FROGGY Italija
87 389 SCOTTI MICHAEL 1988 FRIULI SANVITESE Italija
88 397 ČIBEJ ALEŠ 1990 KK RAVNE Slovenija
89 399 SEVŠEK MATIC 1985 ADRENALIN BIKE Slovenija
90 401 CIDOVIČ SAŠA 1982 BK GROBNIK Hraška
91 404 humar gregor 1980 Ciclisti Goricijani Slovenija
92 411 Galić Jurica 1980 Bike Academy Vergo Slovenija
93 417 DI BON MATTEO 1987 EAST SIDE Italija
Moški / Uomini / Men 40-49 let (1979 - 1970)
1 7 ČERNE MITJA 1978 DEŠ FLEŠ Slovenija
2 9 Križnič Srečko 1972 DEŠ FLEŠ Slovenija
3 11 KOVAČIČ MIHA 1974 / Slovenija
4 14 Micoli Andrea 1973 Ki.Co.Sys. Team Italija
5 15 bergamasco morgan 1971 spiquy team Italija
6 16 Budimir David 1970 Pohorc-UFA.SI Slovenija
7 17 Gava Alessandro 1970 KI.CO.SYS TEAM Italija
8 18 Peretto Massimo 1971 Team Zerobike Italija
9 19 ZAJC ROBERT 1979 Slovenija
10 26 Makuc Cristian 1977 Beerbanty Factory Racing Italija
11 27 Blasich Lorenzo 1970 Italija
12 28 Federico Enzo 1972 XC Team Trieste - ASD Italija
13 29 Iurissevich Daniele 1976 MBC Trieste Italija
14 31 Della marna Licio 1975 MBC Trieste Italija
15 35 Ieserscech Riccardo 1973 MBC TRIESTE Italija
16 36 Torelli Federico 1977 Xc team trieste asd Italija
17 38 PERIN cristiano 1970 ILLY SPORTIVA Italija
18 40 Logar Borut 1977 Slovenija
19 41 Rajteric Mitja 1976 Slovenija
20 42 boldrini piero 1973 MBC Trieste Italija
21 44 ŠIRCA KLEMEN 1977 Slovenija
22 46 Kosmačin Tadej 1974 C4P Slovenija
23 47 Dakskobler Matej 1976 Solo Slovenija
24 48 Gon Federico 1972 Italija
25 50 Buh Uroš 1978 Bicikel.com Slovenija
26 54 Kolar Robert 1976 Slovenija
27 57 Simčič Marijan 1970 DEŠ FLEŠ Slovenija
28 58 Pittao Fulvio 1974 MBC Trieste Italija
29 60 Jerko Žiga 1975 Bicikel.com Slovenija
30 62 Manzin Andrea 1975 Mbc Trieste Italija
31 63 Fazzini Massimiliano 1973 A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
32 64 ermacora tiziano 1974 Italija
33 69 Bruni Mauro 1978 XC Team Trieste - ASD Italija
34 72 Trzan Bostjan 1972 Bled Bike Festival 2020 Slovenija
35 73 Giorgi Daniele 1978 Italija
36 74 TRAMIŠAK TIBOR 1971 BK CRIKVENICA Hrvaška
37 79 Vesel Jože 1975 KD PAPEŽ PODGORJE Slovenija
38 81 Bartolich Alessandro 1970 MBC TRIESTE Italija
39 85 Glavić Relvis 1971 BK Novigrad Hrvaška
40 91 TOMMASI MAURO 1972 LPT race team Italija
41 95 Kovic Manuel 1974 LPT race team Italija
42 96 Tommasi Kristian 1976 LPT race team Italija
43 98 Simonič Erik 1976 KK Izvir Slovenija
44 100 Mattiussi Andrea 1976 borgo vecchio mtb Italija
45 102 Pestrin Tiziano 1970 Borgo vecchio mtb Italija
46 116 Nemeček Dejan 1971 ProAdventure-ZipvitSport Slovenija
47 117 Pascut Luca 1971 Gold mountain bikers Italija
48 118 Kralj Dean 1973 MBC Trieste Italija
49 120 PERIC MARKO 1976 KOLESARSKO DRUŠTVO BRDA Slovenija
50 122 Gruden Maurizio 1971 Italija
51 123 Tropeano Raffaello 1974 Slovenija
52 131 Martinjaš Aljoša 1973 Calcit bike team Slovenija
53 135 Petrič Dejan 1978 MBK Črni Vrh Slovenija
54 136 Blaznik Robert 1975 MBK Črni Vrh Slovenija
55 137 Boškin Aleš 1976 MBK Črni Vrh Slovenija
56 141 Terpin David 1973 Slovenija
57 143 Brezar Edoardo 1977 A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
58 145 Costanzo Fabio 1978 XC TEAM TRIESTE - ASD Italija
59 148 Jaklin Marjan 1978 Slovenija
60 151 zotti Ivan 1973 Bike&rin gorica Italija
61 153 Stein Daniele 1973 XC Team Trieste - ASD Italija
62 159 gruden massimigliano 1973 timavo Italija
63 162 Mrak Borut 1971 MBK Črni Vrh Slovenija
64 164 Peršič Borut 1970 Slovenija
65 168 RIOSA DENIS 1974 A.S.D. C.R.A.L. TRIESTE TRASPORTI Italija
66 169 SOSSI LORENZO 1972 A.S.D. C.R.A.L. TRIESTE TRASPORTI Slovenija
67 173 Bodini Lorenzo Giacomo 1972 Deda Italija
68 177 Auer Sandi 1975 Calcit bike team Slovenija
69 178 Pirc Tomaž 1978 Calcit bike team Slovenija
70 179 Šušnik Andrej 1972 Calcit bike team Slovenija
71 198 Zeriul Igor 1979 asd Running World Italija
72 199 Loi Antonluca 1971 boramultisport Italija
73 200 Medeot Igor 1976 Ki.co.sys team Italija
74 202 BODINI MARCO BRUNO 1972 Italija
75 206 Lombardi Massimiliano 1974 MBC Trieste Italija
76 207 Tarallo Alessandro 1973 Nagaye Project Italija
77 208 tecovich alessandro 1972 FederclubTrieste-Tecnoedile Italija
78 213 Gomboc Samo 1974 KK DJAK Slovenija
79 217 STARMAN JAN 1976 CALCIT BIKE TEAM Slovenija
80 220 Šijanec Robert 1974 MTB SLO TEAM Slovenija
81 223 SORANZIO MICHELE 1971 CARSO BIKE REACING TEAM Italija
82 224 CATALANI ALESSANDRO 1972 CARSO BIKE RACING TEAM Italija
83 229 Dapretto Gianpiero 1977 Federclubtrieste-tecnoedile Italija
84 232 FABRIS MICHELE 1970 A.S.D.FEDERCLUB TRIESTE-TECNOEDILE Italija
85 239 Breški Uroš 1973 KK DJAK Slovenija
86 243 Keržan Peter 1973 Energijateam.com Slovenija
87 244 Ahačič Uroš 1974 TKO Tržič Slovenija
88 247 Kovač Klemen 1974 TRIATLON KLUB LJUBLJANA Slovenija
89 249 Gulin Mauro 1970 Italija
90 252 Zaghis Massimiliano 1973 Team Zerobike Italija
91 253 Fantin Giorgio 1979 SPORTWAY CYCLING TEAM Italija
92 257 PEVEC EVGEN 1978 EBERGIJATEM Slovenija
93 258 Tomainu Ivano Christian 1971 XC Team Trieste A.S.D. Italija
94 259 Caputi Fabrizio 1972 individuale Italija
95 263 Tonelli Giuliano 1979 Civirunners cicling team Italija
96 267 Karadža Petar 1975 KK ZAVRŠNICA Slovenija
97 268 Sterle Bojan 1974 Slovenija
98 273 Marseglia Gianluca 1979 Civirunners Cycling Team Italija
99 278 Ukmar Enrico 1974 Federclubtrieste-Tecnoedile Italija
100 280 LUNARI IVANO 1978 CIVIRUNNERS Italija
101 282 Rodman Urban 1979 Ciclisti Goricjani Slovenija
102 294 Dean Urdih 1975 Slovenija
103 295 Zidarič Goran 1970 BK Buzet Hrvaška
104 303 naimi alessandro 1974 federclubtrieste-tecnoedile Hrvaška
105 304 Gabrijel Vidmar 1977 Slovenija
106 307 Škof Marko 1970 / Slovenija
107 308 Zavadlal Ales 1973 / Slovenija
108 310 PETTIROSSO DAVIDE 1972 MBC TRIESTE Italija
109 311 STUDEN JUREJ 1974 Slovenija
110 312 BENEDETTI EMANUELE 1969 MAUNTAIN BICI Italija
111 314 REN KAISER ANDREA 1975 ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE Italija
112 318 ROSSI FABRIZO 1978 TEAM GRANZON Italija
113 320 TOFFOCO GIANPIETRO 1977 FINCANTIERI Italija
114 321 MASETTI ANDREA 1974 PEDALE RONCHESE Italija
115 322 BOARETTO CHRISTIANO 1971 BIKE&RUN GORIZIA Italija
116 329 COSENZA GENNARO 1978 FEDERCLUB TRIESTE Italija
117 330 ANASSASIA CLAUDIO 1965 BIBIONE BIKE Italia
118 331 ALESSANDRO RE 1976 JULIA BIKE TEAM Italija
119 333 Rijavec Aleš 1975 ENERGIJATEAM.COM Slovenija
120 336 Zupančič Rok 1976 MebloJOGI Slovenija
121 342 Stefanuto Fabiano 1971 Team zero bike Italija
122 343 RUBIN ALBERTO 1970 VELOCIRAPTOR Italija
123 344 Košelnik Ludvik 1973 KK Završnica Slovenija
124 345 KIŠ ALBERT 1977 BICIKLISTIČKI KLUB POREČ Hrvaška
125 347 DARGI ALESSANDRO 1976 FEDERCLUB TRIESTE Italija
126 349 ZUPANCIC BERTO 1975 ZUPATIM Italija
127 351 GALLICI ALESSANDRO 1971 ROLLING RIDERS Italija
128 355 BIASUTTO FRANCESCO 1971 ZERO ASFALTO Italija
129 369 konc gorazd 1974 kk kranj Slovenija
130 371 ANGELI ANDRA 1972 ZERO BIKE Italija
131 372 VANDO SIMONE 1971 ZERO BIKE Italija
132 373 VOLAŠ TOMAŽ 1976 Slovenija
133 377 ARBAJTER IZTOK 1971 CALCIT Slovenija
134 380 RAMON LUCA 1969 BIBIONE BIKE Italija
135 381 BAREL GIOVANNI 1970 BIBIONE BIKE Italija
136 383 Bressan Christian 1975 Asd Chiarcosso Italija
137 393 Grum Jernej 1978 Infiniti Slovenija
138 402 TEVČIČ IVAN 1978 BK CAMPETTO Italija
139 403 SLAVIČ PAULO 1978 BK OPATIJA Hrvaška
140 407 CERLIN MAURIZIO 1973 Italija
141 412 ALAGIČ ALEŠ 1974 Slovenija
142 415 ČERNIGOJ IZTOK 1974 Slovenija
143 416 NOACCO ANTONIO 1977 Italija
144 418 ZOTTI MASSIMO 1977 EAST SIDE Italija
Moški / Uomini / Men 50-59 let (1969 - 1960)
1 20 Iskra Tomi 1969 KD Brda Slovenija
2 22 bogo alessandro 1962 Cicli CUK Italija
3 25 Costanzo Maurizio 1961 XC TEAM TRIESTE ASD Italija
4 43 Likar Robert 1969 Izvir Vipava Slovenija
5 51 Calligaris Sergio 1966 Beerbanty Factory Racing Italija
6 52 PREMRN LUCJAN 1966 IZVIR VIPAVA Slovenija
7 61 DON MARCO 1968 COLLIO BIKE TEAM Italija
8 65 Demichele Paolo 1967 MBC Trieste Italija
9 75 VRBAN MILAN 1963 BK CRIKVENICA Hrvaška
10 80 Ticich Sergio 1964 MBC Trieste Italija
11 82 Germani Maurizio 1967 MBC Trieste Italija
12 83 Legiša Grega 1969 Slovenija
13 84 Bukovac Denis 1964 BK Novigrad Hrvaška
14 86 Fabac Patrik 1969 BK NOVIGRAD Hrvaška
15 89 Dagiat Giulio 1967 Pedemontana Motorsport Italija
16 99 Cividin Roberto 1965 borgo vecchio mtb Slovenija
17 101 Zuccaro Ranieri 1964 Borgo vecchio mtb Italija
18 104 De Rossi Carlo 1965 Asd Biketeam 53.3 Italija
19 110 Hirci Uroš 1969 KK Završnica Slovenija
20 138 Brelih Boštjan 1967 MBK Črni Vrh Slovenija
21 146 Manfrin Giulio 1960 U.C. Caprivesi Italija
22 150 zavadlav nevjo 1968 Italija
23 158 zuzek robis 1967 timavo Italija
24 165 De Corti Mauro 1968 Italija
25 171 Santini Paolo 1966 Italija
26 174 De Corti Paolo 1965 Team Barbari Italija
27 189 Vovk Janez 1967 Calcit bike team Slovenija
28 190 Kemprl Bojan 1961 Calcit bike team Slovenija
29 201 KURET IZTOK 1967 KD Alpe SiS Slovenija
30 211 SAVIANO GIACOMO 1962 FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE Italija
31 215 DAMBROSI ALFIO 1969 CRAL TRIESTE TRASPORTI Italija
32 225 salamon paolo 1969 Italija
33 227 Carlet Gianpietro 1969 Avis Cordovado Italija
34 235 Brus Emil 1965 Izvir Vipava Slovenija
35 238 sommavilla fabio 1960 xc team trieste asd Italija
36 242 Tiefengraber Igor 1962 KD ALPE SiS Slovenija
37 248 Fabro Mauro 1967 MBC Trieste Italija
38 254 Cattaruzzi Paolo 1968 Federclubtrieste-Tecnoedile Italija
39 270 Leghissa Silvano 1964 federclubtrieste-tecnoedile Italija
40 276 Candito Gabriele 1963 Italija
41 281 zanchetta mario 1964 rolling riders Slovenija
42 287 Bertasi Marco 1968 Nagaye Project Italija
43 290 Valent Sergio 1965 Dopo Lavoro Ferroviario udine Slovenija
44 291 Pragagnella Massimiliano 1967 ASD ROLLING RIDERS Italija
45 292 gulin mitja 1964 NMV Slovenija
46 293 Brancati Giuliano 1960 Caprivesi Italija
47 296 turitto livio 1960 MBC Trieste Italija
48 298 Zerial Mauro 1964 Trieste team bike Slovenija
49 302 Marassi Giovanni 1962 Bike & Run Italija
50 309 Nocent Stefano 1963 asd Chiarcosso help per Haiti Italija
51 313 LUTMAN DAMISAN 1969 Italija
52 315 DEVIVO ENRICO 1959 PEDALE RONCHESE Italija
53 323 Cimarosti Stefano 1963 Alpin Bike Mossa Italija
54 324 Medeot Pier Paolo 1967 Alpino bike Mossa Slovenija
55 325 seno marco 1965 beerbanty factory racing Italija
56 332 Medved Maurizio 1961 Mtb Trieste Slovenija
57 338 TURUS PAOLO 1969 VIGILI DEL FUOCO Italija
58 348 soldan maurizio 1964 Italija
59 352 GALLICI IVANO 1967 ROLLING RIDERS Italija
60 356 CASONATO MAURO 1966 ZERO ASFALTO Italija
61 360 GORELLA EZIO 1965 MBC TRIESTE Italija
62 361 BRAIDOT MAURO 1960 UC CAPRICESI Italija
63 362 BARCASSIA GUIDO 1961 ACIDO LATTICO Italija
64 368 CICCARELLA RICCARDO 1968 TEAM GRANZON Italija
65 370 zupan tine 1960 scott team Slovenija
66 375 CANEVA MARCO 1962 THRIATLON Italija
67 382 PAVAN CLAUDIO 1967 BIBIONE BIKE Italija
68 384 BARADEL GIONI 1967 BIBIONE BIKE Italija
69 385 SERAFIN DAVIDE 1968 TEAM GRANZON Italija
70 390 ORSETTIC LUICI 1965 DANIELI Italija
71 391 Radmanović Dario 1963 mtb istra pazin Slovenija
72 395 CREUATIN FRANCO 1962 Italija
73 396 GAMBIN LUCIO 1963 Italija
74 405 BOBEN ALEŠ 1962 MTB TRBOVLJE Slovenija
75 406 HARTMAN MATEJ 1969 MTB.SI Italija
76 408 ROSSI MARCO 1965 ZERO ASFALTO Italija
77 410 DODIČ DENIS 1961 MTBSLAVNIK Slovenija
78 413 KOBAL MITJA 1965 Italija
Moški / Uomini / Men 60 plus (1959 - )
1 23 ZOTTI mauriuzio 1957 Caprivesi Italija
2 37 Giurgevich Bruno 1957 ASD XCTEAM TRIESTE Italija
3 71 BRATINA Marjan 1959 K D Brda Slovenija
4 76 GOMOJIĆ ĆIRO 1954 BK MTB ISTRA PAZIN Hrvaška
5 87 Kirič Avgust 1956 KD BRDA DOBROVO Slovenija
6 94 Rosini Giuliano 1959 XC Team Trieste ASD Italija
7 119 Padoan Giorgio 1952 Yacht Club Adriaco Trieste Slovenija
8 172 Sanzin Walter 221119 ASD gruppo Vulkan Italija
9 241 ITRI ANDREA 1959 G.S.D. VAL ROSANDRA Italija
10 255 Ferfoglia Mario 1959 Mbc Trieste Italija
11 316 Brozic Matteo 1959 Help haiti Italija
12 326 MERVIG FRANCO 1956 TEAM GRADISCA D'ISONSO Italija
13 357 GRI FRANCO 1951 BANDIZOL Italija
14 359 RUBET RENZO 1953 DELIZIA BIKE Italija
Ženske / Donne / Women
1 49 Schiavi Aurora 1971 Italija
2 103 Križnič Andreja 1972 DEŠ FLEŠ Slovenija
3 115 Marušić Romina 1983 BK Novigrad Hrvaška
4 144 Capon Roberta 1976 A.S.D. Gruppo Generali Trieste Italija
5 154 Šubic Jeločnik Irena 1973 Slovenija
6 191 Kranjec Žagar Hana 2005 Calcit bike team Slovenija
7 192 Kranjec Mira 1974 Calcit bike team Slovenija
8 193 Knap Maruša 1997 Calcit bike team Slovenija
9 194 Kranjec Zoja 2005 Calcit bike team Slovenija
10 195 Podpečan Ana 1978 Calcit bike team Slovenija
11 216 Homar Tamara 2002 Energijateam.com Slovenija
12 237 vescovo doris 1963 xc team trieste asd Italija
13 245 Gioahin Erika 1989 TKO Tržič Slovenija
14 251 Cherin Silvana 1965 XCTEAM TRIESTE - ASD Italija
15 275 Ruzzier Alessia 1975 Italija
16 289 Movrin Vita 2000 Energijateam.com Slovenija
17 297 plehan giuliana 1972 MBC Trieste Slovenija
18 299 Zidarich Deborah 1969 Italija
19 300 Baf Michela 1969 Italija
20 358 CINA OENELA 1962 ACIDO LATTICO Italija
21 363 Anderluh Natalija 1981 BikeRepublic Slovenija
22 419 TESSO ALESSANDRA 1972 SORRISO BIKE Italija

Home